Alfakredyt


alfakredyt-www

Firma Alfakredyt Sp. z o.o.
Adres www alfakredyt.pl
Telefon 876 181 062
e-mail info@alfakredyt.pl
Godz. pracy PN. – PT. 07:00-22:00
SO. 09:00-20:00
NDZ. – nieczynne
Oceny klientów
Alfakredyt
3.8 (36 głosów)

Serwis Alfakredyt.pl należy do spółki o tej samej nazwie, którą w 2013 roku założyli w Polsce przedsiębiorcy z Litwy i Łotwy. Firma pierwotnie miała siedzibę w Suwałkach, dzisiaj znajduje się ona w Warszawie.

Alfakredyt nie jest reklamowana w telewizji i nie cieszy się aż taką popularnością jak znane marki pożyczkowe, ale oferta firmy jest godna uwagi ze względu na dosyć atrakcyjne warunki pożyczek.

Jakie pożyczki oferuje Alfakredyt.pl?

W serwisie Alfakredyt.pl można zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 100 do 4000 zł na okres do 30 dni. Po raz pierwszy można jednak ubiegać się o maksymalnie 2000 zł.

Pierwsza pożyczka za 0 zł do kwoty 2000 zł

Nowi klienci firmy mogą skorzystać z promocji i zaciągnąć pożyczkę do kwoty 2000 zł zupełnie za darmo, czyli nie płacić żadnych prowizji i odsetek.

Standardowe koszty pożyczki w Alfakredyt.pl

W przypadku korzystania z usług firmy po raz kolejny do pożyczki doliczane są koszty, które na tle konkurencji wydają się bardzo atrakcyjne. Przykładowo za pożyczenie 1000 zł na okres 30 dni należy zapłacić jedynie 195 zł.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Klienci Alfakredyt.pl mogą skorzystać z opcji przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Przy pierwszym przedłużeniu konieczne jest uiszczenie z góry prowizji przed upływem 7 dni przed terminem spłaty pożyczki. Niestety na stronie serwisu nie ma tabeli opłat za tę usługę.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Alfakredyt.pl?

Klientem Alfakredyt.pl może zostać osoba, która spełnia następujące warunki:

  • ma polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie Polski
  • jest w wieku od 21 do 65 lat
  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
  • nie ma żadnych zaległości wobec firmy
  • nie posiada zajęć komorniczych

Do prawidłowego dopełnienia formalności konieczne jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego, własnego konta w banku oraz telefonu komórkowego.

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w Alfakredyt.pl?

Wnioskowanie o pożyczkę w Alfakredyt.pl jest proste i podobne jak u innych pożyczkodawców. Należy więc najpierw dokonać rejestracji w serwisie, wypełnić formularz online oraz przelać kwotę 0,01 zł ze swojego rachunku na konto pożyczkodawcy w celach weryfikacyjnych. Marka sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej.

Firma zapewnia, że rozpatrzenie wniosku trwa kilka minut, a decyzję o przyznaniu pożyczki przesyła klientowi w wiadomości SMS.

Czas oczekiwania na przelew środków z tytułu pożyczki

Przelew środków na konto klienta następuje w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. Czas oczekiwania na przelew zależy od tego, gdzie klient posiada swój rachunek. Najszybciej (w ciągu kilku minut) pieniądze na koncie zobaczą osoby, które korzystają z usług następujących banków:

  • Alior Bank
  • mBank
  • Pekao
  • PKO BP
  • Bank Zachodni WBK

Osoby mające konto w innych bankach, otrzymają przelew według obowiązującego w danej instytucji harmonogramu sesji przelewów.

Podsumowanie

Na ofertę Alfakredyt.pl warto zwrócić uwagę, ponieważ firma oferuje wysoką kwotę pierwszej pożyczki (do 2000 zł), możliwość przedłużenia terminu spłaty i stosunkowo niskie koszty kolejnych pożyczek. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że firma ma wobec swoich pożyczkobiorców dość wysokie oczekiwania pod względem wiarygodności płatniczej i zdolności kredytowej. W Alfakredyt.pl na pożyczkę nie mają co liczyć osoby mające obecnie lub w przeszłości zaległości w płatnościach rachunków oraz spłacie kredytów.

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię