Lombard Opole – wszystkie lombardy w Twojej okolicy

Lombard Opole – wszystkie lombardy w Twojej okolicy

Zaktualizowano 07-01-2024 Autor: Magdalena Godzieba

W Opolu aktywnie działa tylko kilka lombardów. Można zaciągnąć w nich pożyczki pod zastaw przedmiotów na dowolny cel. Poniżej sprawdzisz aktualne informacje na ich temat.

Lombardy w Opolu – mapa punktów

Szukasz lombardu w Opolu i nie wiesz na jaką ulicę się skierować. Chcesz poznać dokładną lokalizację punktów. oto mapa, która okaże się w tym pomocna.

Lombardy Opole – lista wszystkich punktów z adresami

1. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 4A/17, 45-273 Opole

Numer telefonu: 77 455 52 74

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 09:00 – 18:00

2. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: ul. Wrocławska 6, 45-707 Opole

Numer telefonu: 77 445 58 71

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 09:00 – 18:00

3. Lombard Opole

Gdzie się znajduje: ul. 1 Maja 18, 46-020 Opole

Numer telefonu: 888 383 338

Kiedy otwarte: czynne całą dobę

4. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: ul. Władysława Reymonta 13, 46-020 Opole

Numer telefonu: 77 442 50 56

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00, niedziela 09:00 – 18:00

Oferta lombardów w Opolu

Osoby mieszkające w Opolu, mają do wyboru 2 opcje – mogą skorzystać z pożyczki w formie stacjonarnej lub w formie online. Dostępne lombardy mają sposób działania zbliżony do firm pozabankowych.

Różnica polega na tym, że wymagają one przedmiotu zastawu. Przedmioty, które mają posłużyć jako zastaw, możemy przynieść do lombardu osobiście lub wysłać kurierem.

W zależności od wyboru formy, pieniądze otrzymamy gotówką do ręki lub przelewem na konto bankowe. W lombardach coraz częściej można korzystać z możliwości dokonania zakupów przez internet, prawie tak samo jak w normalnym sklepie.

Warunki skorzystania z lombardu w Opolu

Lombardy w Polsce zyskują na popularności. Środki można pożyczyć w nich dyskretnie i bez zbędnych formalności. Nie wymaga się zdolności kredytowej, a nawet nie jest ona wcale sprawdzana. W lombardach obowiązują jasne zasady, z którymi spotkamy się niezależnie od lokalizacji. Mowa tutaj o:

  • trzeźwości;
  • pełnoletności;
  • posiadaniu akceptowanego przez lombard przedmiotu zastawu.

Po przybyciu do wybranego lombardu, należy okazać swój przedmiot, zaczekać na oględziny oraz na sprawdzenie ceny rynkowej przez pracownika. Po tych czynnościach, nasza ruchomość zostanie wyceniona i otrzymamy propozycję pożyczki w określonej wysokości.

Po jej zaakceptowaniu, zostanie wygenerowana umowa oraz wypłacona gotówka. Należy spłacić pożyczkę w ustalonym terminie, aby móc odzyskać swój przedmiot.

Czy w Opolu działają lombardy czynne 24h?

Wprawdzie w Opolu funkcjonują tylko 4 lombardy, jednak ich oferta jest bardzo atrakcyjna. Jeden z nich świadczy usługi całodobowo. Jest to punkt przy ulicy 1 Maja 18. Pozostałe punkty też wcale mu nie ustępuję – otwarte są do długich godzin popołudniowych, a także w weekendy, w tym w niedziele.

Jakie są alternatywy dla lombardu?

Największą konkurencją lombardów są oczywiście pożyczki pozabankowe. Klienci chętnie korzystają z tej opcji, gdyż wszelkie formalności można załatwić online, a przy tym nie jest wymagany przedmiot zastawu. Niestety firmy pozabankowe badają zdolność kredytową, a więc znaczna ilość zadłużeń może stanowić poważną przeszkodę.

Chcąc zasilić swój domowy budżet, warto pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, na przykład poprzez ich sprzedaż na portalach aukcyjnych. Warto także znaleźć dodatkowe źródło dochodu, na przykład w formie weekendowej pracy.

Oceń tekst

Kontakt z autorem:

- Opinie

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy