Lombard Kielce – wszystkie lombardy w Twojej okolicy

Lombard Kielce – wszystkie lombardy w Twojej okolicy

Zaktualizowano 01-02-2024 Autor: Magdalena Godzieba

W Kielcach nie znajdziemy zbyt wielu placówek lombardowych. Jest ich tylko 5. Działają jednak bardzo sprawnie i można bez problemu uzyskać w nich pożyczkę pod zastaw wartościowych przedmiotów. Jeśli jesteś z Kielc, przeczytaj koniecznie poniższy wpis, aby dowiedzieć się jak skorzystać z oferty lombardów.

Lombardy w Kielcach – mapa punktów

Poniżej zamieściliśmy mapę punktów, która będzie pomocna w namierzeniu lombardów w Kielcach. Dzięki mapie dowiesz się przy jakiej ulicy znajduje się placówka oraz obierzesz najwygodniejszą trasę, aby do niej dotrzeć.

Lombardy Kielce – lista wszystkich punktów z adresami

1. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: Seminaryjska 2, pawilon 6, 25-365 Kielce

Numer telefonu: 572 326 470

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 09:00 – 21:00

2. Lombard Żytnia

Gdzie się znajduje: Żytnia 14, 25-018 Kielce

Numer telefonu: 795 850 600

Kiedy otwarte: poniedziałek – piątek 11:00-18:00

3. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: Paderewskiego 47, 25-001 Kielce

Numer telefonu: 413 038 949

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00-21:00

4. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: Winnicka 24, 25-334 Kielce

Numer telefonu: 413 433 350

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00-21:00

5. Loombard.pl

Gdzie się znajduje: Jagiellońska 63, 25-734 Kielce

Numer telefonu: 413 453 413

Kiedy otwarte: poniedziałek – sobota 08:00 – 21:00

Oferta lombardów w Kielcach

Lombardy to dość specyficzne placówki udzielające pożyczek. Specyficzne dlatego że udzielają finansowania w zamian za pozostawienie odpowiedniego przedmiotu, którego wartość będzie adekwatna do oczekiwanej kwoty pożyczki. Mogą być to między innymi:

  • złota i srebrna biżuteria;
  • zegarki;
  • sprzęt komputerowy;
  • telefony;
  • konsole do gier;
  • sprzęt sportowy;
  • sprzęty AGD w dobrym stanie.

Pożyczkę najczęściej otrzymuje się na 30 dni. Po tym czasie należy zwrócić środki i zastawiony przedmiot można zabrać znów do domu. Niektóre lombardy umożliwiają wnioskowanie o wydłużenie terminu spłaty i wówczas należy oddać same koszty pożyczki, a termin całkowitej spłaty przesuwa się o kolejny miesiąc.

Lombard to także idealne miejsce do nabycia ciekawych przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Gdy inne osoby nie zgłoszą się w celu spłaty pożyczki lub zamiast dokonywania zastawu, od razu sprzedadzą lombardowi swój przedmiot, wówczas zostanie on wystawiony na sprzedaż. Jest to okazja do zakupu potrzebnych nam sprzętów w dużo niższych cenach niż w sklepie.

Warunki skorzystania z lombardu w Kielcach

Osoby z Kielc mają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o możliwości skorzystania z usług lombardów. Mogą to zrobić zarówno osobiście, jak i drogą internetową. Jest to możliwe dzięki temu, że niektóre lombardy, wzorując się na klasycznych firmach pożyczkowych, umożliwiają wypłatę pieniędzy na konto bankowe. Różnica jest taka, że trzeba posiadać przedmiot zastawu. Przy pożyczce do rąk własnych przynosi się go osobiście. Przy internetowej – należy zamówić kuriera.

Aby skorzystać z pożyczki w lombardzie, poza posiadaniem przedmiotu zastawu, należy być osobą pełnoletnią. Nie można być pod wpływem żadnych środków odurzających. Trzeba także podpisać umowę pożyczki lombardowej, która zakłada zwrot środków w wyznaczonym terminie lub w przypadku jego braku, zgodę na sprzedaż przedmiotu zastawu.

Czy w Kielcach działają lombardy czynne 24 h?

Niestety w Kielcach żaden lombard nie pracuje całodobowo. Większość dostępnych placówek pracuje jednak w weekendy, a także w tygodniu do bardzo późnych godzin wieczornych. Osoby zabiegane lub pracujące na różne zmiany nie powinny mieć zatem problemów z wyborem dla siebie dogodnej godziny wizyty.

Jakie są alternatywy dla lombardu?

Alternatywą dla lombardu może być oczywiście klasyczna chwilówka. Firmy pożyczkowe nie wymagają zastawu, jednak badają zdolność kredytową swoich klientów. Jeśli posiada się negatywne wpisy w bazach BIK, czy KRD, można mieć znaczne problemy z uzyskaniem wsparcia.

W przypadku przejściowych problemów finansowych, warto jest znaleźc dodatkową pracę dorywczą, poprosić o pomoc bliskich, a także sprzedać niepotrzebne rzeczy, na przykład na portalach aukcyjnych.

5 (Ilość ocen: 1)

Kontakt z autorem:

- Opinie

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy