Kredyt Gotówkowy BGŻ BNP Paribas z RRSO 9,7%

Zaktualizowano 28-02-2021 Autor: Arkadiusz Stal

Bank BGŻ BNP Paribas w najnowszej kampanii reklamowej przekonuje, że „zakupy nie muszą nas tyle kosztować” – wystarczy założyć Konto za 0 zł i skorzystać z bonów zakupowych. Równie korzystny ma być najnowszy „Przekonujący Kredyt Gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem 9,7%”. Sprawdźmy, czy jego warunki są faktycznie „przekonujące”.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel – także na konsolidację innych kredytów

Oferta kredytu skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy potrzebują dodatkowej gotówki na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Pieniądze z kredytu można więc przeznaczyć na co się chce, także na konsolidację innych zobowiązań kredytowych – z tytułu innych pożyczek i kredytów, w tym tych ratalnych i samochodowych.

Uwaga! Kredyt gotówkowy udzielany jest wraz z kartą kredytową – jej warunki określane są na podstawie analizy zdolności kredytowej klienta.

Ile można pożyczyć i jakie są koszty Przekonującego Kredytu w BGŻ BNP Paribas?

W ramach oferty proponowany jest kredyt o następujących parametrach:
koszty kredytu
* całkowite koszty kredytu obejmują odsetki oraz prowizję

Na stronie banku znaleźć można kalkulator do obliczania kosztu kredytu i wysokości rat, który jednak aktualnie nie pokazuje ich według promocyjnych warunków.

Jak można otrzymać Przekonujący Kredyt w BGŻ BNP Paribas?

Aby skorzystać z kredytu z atrakcyjnym oprocentowaniem, należy najpierw złożyć wniosek – można to zrobić na trzy różne sposoby:

  • bezpośrednio w oddziale banku BGŻ BNP Paribas
  • telefonicznie pod numerem 801 101 102
  • wniosek online – tak naprawdę wypełnia się tu tylko formularz kontaktowy, a potem czeka na telefon od doradcy.

Kredyt Gotówkowy w BGŻ PNP Paribas przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Osoby składające wniosek o kredyt drogą telefoniczną już podczas pierwszej rozmowy otrzymują wstępną decyzję kredytową. Nie jest ona jednak ostateczna, ponieważ do jej otrzymania konieczne jest dopełnienie dodatkowych formalności m.in. dostarczenie dokumentu zaświadczającego o dochodach. Bank akceptuje źródła dochodów z tytułu:

  • umowy o pracę (na czas określony i nieokreślony)
  • działalności gospodarczej
  • emerytury lub zasiłku emerytalnego
  • renty
  • gospodarstwa rolnego
  • pracy za granicą
  • umów zleceń.

O kredyt mogą się również ubiegać małżonkowie. W przypadku samodzielnego ubiegania się o kredyt wymagana jest zgoda współmałżonka, o ile wnioskowana suma przekracza 20 000 zł, a małżeństwo nie ma rozdzielności majątkowej.

Przekonujący Kredyt Gotówkowy banku BGŻ BNP Paribas rzeczywiście może przekonać wielu klientów przede wszystkim ze względu na wyjątkowo niskie koszty pożyczki (RRSO 9,7%). Choć uzyskanie kredytu wymaga spełnienia formalności w oddziale, wstępną decyzję kredytową można uzyskać przez telefon, bez ruszania się z domu.

Uczciwie trzeba jednak powiedzieć, że na rynku można znaleźć podobne lub dużo tańsze produkty. Przy niższych kwotach pożyczek podobne warunki oferuje „Pożyczka na prostych zasadach” od Geting Banku (do 5000 zł z RRSO 9,7%), a dużo tańsza jest „Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” Eurobanku (do 4000 zł z RRSO 4,5%). Jeśli chodzi o wyższe kwoty pożyczek – korzystniej prezentuje się oferta Mini Ratki dla nowych klientów banku PKO BP, którzy w jej ramach mogą pożyczyć nawet 120 000 zł z RRSO 3,46%.

4 (Ilość ocen: 1)

Od 10 lat związany z branżą finansową. Specjalista od wszelkiego rodzaju produktów pozabankowych, które regularnie analizuje i testuje. Doświadczenie zawodowe zbierał, pracując w największych firmach pożyczkowych, przez co wiedzę na temat sektora pozabankowego posiada z pierwszej ręki. Założyciel portalu pozyczasz.pl.

Kontakt z autorem:

- Opinie

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy