Pożyczka na klik od ING – szybka i online

Zaktualizowano 28-02-2021 Autor: Arkadiusz Stal

Równo rok temu ING pokazało swój zabawny spot reklamowy z Pawłem Domagałą, w którym ten sympatyczny aktor postanowił oświadczyć się dziewczynie, malując na bloku mural. Wówczas reklama promowała aplikację Moje ING oraz dostępne w niej różne produkty bankowe.

W tym roku spot w nieco odświeżonej formie ponownie trafił do telewizji i Internetu, by tym razem promować szybką Pożyczkę na klik w Moim ING. Warto jej poświęcić chwilę uwagi choćby dlatego, że aktualnie jest ona objęta aż dwiema promocjami – przy kwocie powyżej 20 000 zł prowizja wynosi 0%, oraz ,,Pożycz na klik i zyskaj 100 zł”.

Najważniejsze parametry Pożyczki na klik

Pożyczka gotówkowa na klik od ING jest pożyczką dla osób fizycznych, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota pożyczki może wynieść od 1000 zł do 160 000 zł, natomiast spłata może być rozłożona na okres od 3 do 96 miesięcy.

Koszt pożyczki zależy od wielu czynników, między innymi tego, czy jest się stałym, czy nowym klientem banku (stały klient to ten, który ma konto w ING i od co najmniej 3 miesięcy otrzymuje na nie wynagrodzenie), czy chce się ubezpieczyć pożyczkę, czy wreszcie część pożyczki chce się przeznaczyć na spłatę już posiadanych kredytów w innych bankach.

Te poszczególne parametry można zaznaczyć w kalkulatorze pożyczki dostępnym w serwisie ing.pl i dzięki temu dokładnie obliczyć wysokość raty. Zgodnie z suwakiem rata miesięczna przykładowej pożyczki w wysokości 1000 zł udzielonej dla nowego klienta na okres 12 miesięcy z ubezpieczeniem wynosi 93,55 zł.

Warto dodać, że sam suwak swoim działaniem przypomina suwaki stosowane przez firmy pożyczkowe oferujące szybkie pożyczki pozabankowe przez internet.

Pożyczka dla nowych i obecnych klientów banku

pozyczka-na-klik-od-ingSzybka Pożyczka na klik jest przeznaczona zarówno dla klientów posiadających konto w ING, jak również osób do tej pory niekorzystających z usług banku. Jednak wyłącznie osoby korzystające z bankowości internetowej Moje ING mogą uzyskać pożyczkę całkowicie online, rzeczywiście bez konieczności bezpośredniej wizyty w banku.

Pozostałe osoby zainteresowane pożyczką niestety muszą liczyć się z koniecznością wizyty w oddziale i większym zakresem formalności, czyli np. dostarczeniem zaświadczenia o zarobkach i dowodu osobistego. Wniosek o pożyczkę mogą jednak złożyć online. Co ciekawe, proces składania takiego wniosku bardzo przypomina ten stosowany przez większość firm pozabankowych oferujących pożyczki online.

Najpierw należy przy pomocy suwaka wybrać kwotę pożyczki i okres kredytowania, a następnie wypełnić formularz. Zanim jednak wpisze się swoje dane osobowe, najpierw należy podać informacje o dochodach i wydatkach, dzięki czemu od razu otrzymuje się informację o swojej zdolności kredytowej.

Dopiero po potwierdzeniu zdolności do zaciągnięcia pożyczki o wybranych parametrach, przechodzi się do dalszych etapów wypełniania wniosku.

Promocje związane z Pożyczką na klik

Aktualnie ING proponuje aż dwie promocje związane z Pożyczką na klik:
Pierwsza z nich dotyczy pożyczek w wysokości powyżej 20 000 zł, które są zwolnione z prowizji (0%).
– Druga promocja to ,,Pożycz na klik i zyskaj 100 zł”, która obowiązuje od 1 listopada 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku i jest przeznaczona dla osób mających – konto w ING oraz korzystających z systemu Moje ING.

Jeżeli w czasie obowiązywania promocji zaciągną one online pożyczkę w kwocie od 2500 do 60 000 zł i spełnią dodatkowe warunki opisane w regulaminie (np. wpiszą kod promocyjny podczas składania wniosku) otrzymają nagrodę w wysokości 100 zł.

Pożyczka na klik banku ING to z pewnością bardzo ciekawa oferta, która skierowana jest przede wszystkim do osób preferujących nowoczesne sposoby korzystania z usług bankowych, czyli przez Internet, a także za pomocą urządzeń mobilnych. Widać, że bank ING bardzo mocno promuje takie rozwiązania, które co ciekawe, bardzo przypominają te stosowane od dawna przez firmy pożyczkowe.

 

4.2 (Ilość ocen: 16)

Od 10 lat związany z branżą finansową. Specjalista od wszelkiego rodzaju produktów pozabankowych, które regularnie analizuje i testuje. Doświadczenie zawodowe zbierał, pracując w największych firmach pożyczkowych, przez co wiedzę na temat sektora pozabankowego posiada z pierwszej ręki. Założyciel portalu pozyczasz.pl.

Kontakt z autorem:

- Opinie

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy