Darmowy kredyt gotówkowy z RRSO 0%

Zaktualizowano 20-01-2023 komentarzy 5 Autor: Michał Kamiński 4849 Czytano

Do niedawna pożyczki 0 procent były oferowane jedynie przez firmy pozabankowe. Promocja ta cieszy się od miesięcy niesłabnącą popularnością i przyciąga do firm pożyczkowych nowych klientów.

Sytuacji na rynku pozabankowym uważnie przyglądają się banki, które zaczęły odczuwać odpływ klientów w związku z promocją konkurencji.

W rezultacie w sektorze bankowym możemy zaobserwować oferty zbliżone do promocji firm pożyczkowych.

Bank Credit Agricole aż do 31 marca 2018 roku każdemu nowemu klientowi proponuje całkowicie darmowy Powitalny kredyt gotówkowy.

Kredyt w banku z RRSO 0% – niemożliwe stało się możliwe

Oferowanie przez bank całkowicie darmowego kredytu wydaje się ewenementem samym w sobie, jak dotąd niezwykle rzadko, o ile w ogóle spotykanym. Przecież nawet definicja kredytu bankowego według Prawa Bankowego (art.69) mówi wyraźnie o jego odpłatnym charakterze.

Tak naprawdę jednak darmowe pożyczki bankowe były oferowane już wcześniej, najczęściej w postaci umów kredytowania zakupów ratalnych podpisywanych w sklepie, ale przecież obsługiwanych najczęściej przez bank.

Bankowe pożyczki gotówkowe do określonej wysokości i przeznaczone na dowolny cel podlegają przepisom Ustawy o kredycie konsumenckim, a więc tym samym, które obowiązują firmy pożyczkowe.

Być może właśnie dzięki tym przepisom banki postanowiły powalczyć o klienta z firmami pożyczkowymi w bezpośrednim starciu? Powitalny kredyt gotówkowy Credit Agricole z RRSO 0% chyba jest tego najlepszym przykładem.

Szczegóły promocji Credit Agricole

Już sama nazwa promocji sugeruje, że Powitalny kredyt gotówkowy Credit Agricole przeznaczony jest dla nowych klientów, czyli nie korzystających do tej pory z innych kredytów tego banku. Aby skorzystać z promocji, muszą być też osobami fizycznymi. Promocja obowiązuje od 19 stycznia do 31 marca 2018 roku i można z niej skorzystać w każdej placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24, a także serwisu internetowego. Warunki promocyjnego kredytu są następujące:

 • kwota kredytu – do 3000 zł
 • termin spłaty kredytu – do 12 miesięcy
 • sposób spłaty – miesięczne raty
 • całkowity koszt kredytu: 0 zł (oprocentowanie 0%, prowizja 0 zł)

Jeżeli więc skorzystamy z maksymalnej kwoty kredytu i maksymalnego terminu spłaty, to nasza miesięczna rata wyniesie: 3000 zł/ 12 = 250 zł. Oddamy więc w sumie dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy.

darmowy kredy agricole - kalkulacja

Powitalny kredyt gotówkowy z RRSO 0% proponowany przez Credit Agricole jest dużo korzystniejszy niż darmowe pożyczki online oferowane przez firmy pożyczkowe.

Te drugie zwykle są udzielane na maksymalnie 30 dni, natomiast spłata pożyczki bankowej może być rozłożona nawet na 12 miesięcy. Takiej oferty nie mają także firmy oferujące pożyczki ratalne, ponieważ ich promocje pozwalają zwrócić pożyczki bez opłat i odsetek także do 30 dni.

UWAGA: Oferta obowiązywała do 31.03.2018 r.

- Opinie

5 komentarzy

 1. kama
  05.12.2018, 9:30 pm Odpowiedz
  Zna ktoś jakiś inny bank w którym można dostać kredyt za darmo? Chciałaby skorzystać a chwilówek jednak się boję...
  • Ola
   11.12.2018, 10:35 am Odpowiedz
   Banki rzadko dają coś za darmo. Nie wiem, czemu się boisz chwilówek - spróbuj w Vivusie, albo Wonga, - to sprawdzone i znane firmy, które nie oszukują. Ferratum też jest niezłe.
 2. Kammila
  15.02.2018, 3:56 pm Odpowiedz
  Korzystał ktoś może? Rzeczywiście 0% bez żadnych haczyków? Brałam darmowe pożyczki przez internet na 30 dni i rzeczywiście były bez dodatkowych kosztów. Zastanawia mnie jak jest tutaj.
 3. Salva1
  08.02.2018, 11:57 am Odpowiedz
  Czy jest to konkurencja dla chwilówek? I tak i nie. Według mnie produktu dla końcowego klienta zupełnie różne. Biorąc darmową chwilówkę na 30 dni klient spłaca ją zgodnie z terminem spłaty i jest na przysłowiowe zero. W przypadku darmowego kredytu bankowego spłata jest rozłożona na 12 miesięcy i mimo, że nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów to budżet klienta będzie narażony na comiesięczne obciążenie przez dłuższy okres.