Polożyczka – Pierwsza darmowa pożyczka do 2000 zł


polozyczka-www

Firma SOLVEN Finance spółka z o.o.
Adres www polozyczka.pl
Telefon 222 302 302
e-mail biuro@solven.pl
Godz. pracy Pon. – Pią. 8:00 – 17:00
Sob. 9.00 – 14.00
Niedz. Nieczynne
Oceny klientów
[kkstarratings]


Serwis POLOzyczka.pl zadebiutował w 2016 roku jako młodszy brat Solven.pl, popularnej strony oferującej także krótkoterminowe chwilówki online. Oba serwisy należą do firmy z polskim kapitałem Solven Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. POLOzyczka.pl jest serwisem o „dyskotekowej” stylistyce, ale jego oferta może spodobać się także fanom innych gatunków muzyki.

Jakie pożyczki oferuje Polożyczka?

W serwisie POLOzyczka.pl można złożyć wniosek o pożyczkę w kwocie od 300 do 5000 zł z okresem spłaty od 1 do 30 dni. Co ważne, firma nie wprowadza limitów kwotowych dla nowych klientów, jak to ma miejsce w wielu innych firmach, lecz tylko sugeruje aplikowanie po raz pierwszy o nie więcej niż 1400 zł.

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo

Pożyczkę do 2000 zł można zaciągnąć bez prowizji i odsetek, jeśli jest się nowym klientem firmy.

Standardowe koszty pożyczki

Standardowy cennik serwisu POLOzyczka.pl dotyczy klientów, którzy korzystają z pożyczki po raz kolejny lub nie obejmują ich warunki promocyjne. Koszty zaciągnięcia pożyczki w tych przypadkach nie należą do najniższych. Przykładowo za pożyczenie kwoty 2 500 zł na okres 30 dni trzeba zapłacić aż 686,75 zł prowizji.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Serwis umożliwia przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak dopuszczalny okres przedłużenia zależy od tego, na ile zaciągnięta była pożyczka. Stosowane są okresy przedłużenia 7, 14 i 30 dni. Usługa nie jest tania. Przykładowo, jeśli chce się przedłużyć termin spłaty pierwszej darmowej pożyczki w kwocie 1000 zł zaciągniętej na 30 dni koszty usługi przedstawiają się następująco:

 • Przedłużenie terminu o 7 dni – 140,20 zł
 • Przedłużenie terminu o 14 dni – 200,31 zł
 • Przedłużenie terminu o 30 dni – 299,31 zł

Możliwość dobrania kwoty do posiadanej pożyczki

Każdy klient ubiegający się o pożyczkę w serwisie ma przez pożyczkodawcę określany maksymalny limit pożyczki. Jeśli zaciągnięta kwota jest od niego niższa, pożyczkobiorcy przysługuje prawo dobrania różnicy w trakcie trwania umowy. O taką możliwość należy zawnioskować pamiętając, że uzyskanie dodatkowej kwoty nie zmienia terminu spłaty pożyczki ustalonego w umowie.

Kto może otrzymać pożyczkę w POLOzyczka.pl?

Na pożyczkę w serwisie szanse mają osoby, które spełniają następujące warunki:

 • są obywatelami RP i mają nie mniej niż 18 i nie więcej niż 76 lat
 • posiadają własne konto w banku z dostępem przez bankowość elektroniczną, telefon komórkowy oraz adres e-mail
 • mają dochody z tytułu wynagrodzenia lub świadczenia (np. renty bądź emerytury)
 • nie są wpisani do rejestru dłużników
 • nie są prowadzone przeciwko nim postępowania komornicze

Klienci firmy są sprawdzani w Krajowym Rejestrze Długów, Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej oraz Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w POLOzyczka.pl?

Wnioskowanie o pożyczkę w serwisie należy zacząć od rejestracji. Trzeba wybrać kwotę pożyczki i termin jej spłaty, a następnie kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”. Otrzymany po chwili kod SMS należy wpisać w odpowiednie miejsce na stronie. Dopiero wtedy należy przystąpić do wypełnienia formularza wniosku, w którym należy wpisać m.in. dane z dowodu osobistego oraz informacje o źródle dochodów.

Ostatnim etapem jest weryfikacja konta bankowego, które odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji. Podczas tej weryfikacji brana jest pod uwagę m.in. regularność wpływów na konto, która ma wpływ na ocenę zdolności kredytowej.

Jak długo trzeba czekać na decyzję i przelew środków?

Zgodnie z umową ramową środki z tytułu pożyczki przelewane są na konto klienta w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia, w którym pożyczkobiorca został poinformowany o jej udzieleniu. Sam przelew dokonywany jest przy pomocy systemu ekspresowych przelewów i w praktyce dociera do klienta jeszcze tego samego dnia.

Podsumowanie

Polożyczka oferuje pożyczki, które mogą być atrakcyjne tylko dla niektórych osób. Z pewnością warto skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, natomiast w przypadku kolejnej należy wziąć pod uwagę jej dość wysokie koszty. Zaletą oferty jest wysoki limit wiekowy, dzięki czemu o pożyczkę mogą ubiegać się zarówno osoby bardzo młode, jak i w zaawansowanym wieku.

Na plus należy zaliczyć szybki proces rozpatrywania wniosku, brak konieczności wysyłania przelewu weryfikacyjnego i szybki przelew środków. Atutem jest możliwość przedłużenia terminu spłaty, jednak usługa ta wiąże się z wysokimi kosztami.

6 komentarzy

 1. maja
  Grudzień 27, 08:35 Odpowiedz
  Szkoda że tylko 1000 zł za darmo, w innych firmach bez problemu można dostać 3000 zł
  • mikuś
   Kwiecień 05, 11:43 Odpowiedz
   Widzę, że teraz mają pierwszą pożyczkę za darmo do 2000 zł. Pytanie czy ktoś dostał taką kwotę? Warto wnioskować?
 2. jadzia
  Grudzień 16, 16:06 Odpowiedz
  Otrzymałam 500 zł darmowej pożyczki. Obsługa sprawna i miła. Polecam.
 3. daniel r
  Grudzień 11, 18:14 Odpowiedz
  Dla mnie spoko. Oferują także możliwość przesunięcia terminu spłaty. Niewiele firm pożyczkowych ma taką opcję!
 4. włodziu
  Listopad 04, 13:23 Odpowiedz
  Na innych portalach były różne opinie o tej firmie i miałem mieszane uczucie czy składać wniosek. Okazało się, że otrzymanie pożyczki jest tu banalnie proste. Wniosek rozpatrzony bardzo szybko i przelew na koncie był po 30 minutach. Dostałem tyle o ile aplikowałem czyli 1000 zł. W innych firmach oferują za darmo nawet kilka tysięcy a po złożeniu wniosku przyznają dużo mniej.
 5. kondziu
  Lipiec 14, 10:06 Odpowiedz
  Szybka kasa na koncie! Zależało mi na darmowej pożyczce i tutaj właśnie taką dostałem.

Dodaj opinię