Netcredit – promocyjna pożyczka 3000 zł z RRSO 0%


netcredit-www

FirmaNet Credit Sp. z o.o.
Adres wwwnetcredit.pl
Telefon22 100 60 10
e-mailinfo@netcredit.pl
Godz. pracyPN. – PT. 08:00-21:00
SO. 08:00-20:00
NDZ. – nieczynne
Oceny klientów

N

etCredit ma swoje korzenie na Łotwie, a w branży mikropożyczek udzielanych przez internet działa w kilku krajach m.in. na Łotwie, w Czechach, Rosji, Gruzji, Danii, Meksyku i Hiszpanii. Na terenie Polski marka funkcjonuje od 2011 roku. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek online, a jej hasłem reklamowym jest “NetCredit – Twój drugi portfel”.

Podmiotem odpowiedzialnym za serwis Netcredit.pl jest firma Net Credit Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68.

Oprócz tego na rynku polskim działa druga marka należąca do tej samej grupy kapitałowej – InCredit, będący serwisem udzielającym pożyczek ratalnych.

Jakie pożyczki oferuje Netcredit.pl?

W serwisie Netcredit.pl oferowane są pożyczki gotówkowe w kwocie od 300 do 5000 zł z terminem spłaty do 30 dni. W przypadku nowych klientów maksymalny limit pożyczki wynosi 3000 zł.

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł

Jest to oferta skierowana do osób, które zaciągają pożyczkę w NetCredit po raz pierwszy. Pożyczka za darmo oznacza całkowity brak prowizji i odsetek. Firma oferuje pożyczkę za darmo do 3000 zł, lecz maksymalna kwota nie jest dostępna dla każdego. Może się zdarzyć, ze NetCredit zaproponuję mniejszą kwotę ze względu na wynik oceny zdolności kredytowej.

banner netcredit - pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo

Standardowe koszty pożyczki w Netcredit.pl

Klienci, którzy zaciągają drugą i każdą kolejną pożyczkę w serwisie NetCredit.pl mają doliczone koszty według standardowego cennika. W przypadku kwoty 1000 zł pożyczonej na 30 dni całkowity koszt pożyczki w NetCredit wynosi 183,21 zł. Trzeba przyznać, że jest to atrakcyjna oferta na tle konkurencji, gdyż oprocentowanie kolejnej pożyczki rzadko schodzi poniżej 20% w skali miesiąca.

Oto kilka przykładów kosztów pożyczki NetCredit w porównaniu z innymi markami:

Pożyczka na 30 dninetcredit - logolatwykredyt-new-logoalegotowka-logoextraportfel-logo
1000 zł183,20 zł275 zł282,20 zł279,25 zł
2000 zł366,40 zł550 zł565,60 zł558.50 zł
3000 zł549,60 zł825 zł848,40 zł837,75 zł

* stan na 28.07.018

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

NetCredit umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty pożyczki do 30 dni. Warunkiem skorzystania z oferty jest uiszczenie z góry odsetek za okres przedłużenia zgodnie z tabelą opłat. W przypadku przedłużenia terminu spłaty pierwszej pożyczki klient dodatkowo musi opłacić z góry wartość prowizji. Przykładowo koszt przedłużenia po raz pierwszy terminu spłaty pożyczki w kwocie 1000 zł o 30 dni wynosi 191,42 zł.

Z usługi przedłużenia terminu spłaty pożyczki można skorzystać trzykrotnie. Dodatkowo po upływie 120 dni od daty wypłaty kapitału pożyczki można ubiegać się o pożyczkę refinansującą.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w NetCredit?

O pożyczkę w serwisie NetCredit.pl ubiegać się mogą osoby, które spełniają następujące warunki:

 • mają od 20 do 70 lat
 • mają stałe miejsce zamieszkania i pracy w Polsce
 • posiadają ważny dowód osobisty
 • otrzymują stałe dochody
 • nie mają i nie mieli opóźnień w spłacie pożyczek
 • nie widnieją w ogólnopolskich rejestrach dłużników
 • posiadają własny rachunek w banku, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w NetCredit?

Wnioskowanie po raz pierwszy o pożyczkę w NetCredit odbywa się całkowicie przez internet. W przypadku kolejnych pożyczek wniosek można złożyć również telefonicznie.

Biuro NetCredit działa przez 6 dni w tygodniu:

 • od poniedziałku do piątku 8:00 – 21:00
 • w sobotę 8:00 – 20:00
 • w niedzielę  – nieczynne

Wnioskowanie online wygląda podobnie jak u innych pożyczkodawców. Na stronie NetCredit.pl należy najpierw wybrać przy pomocy suwaka kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty, po czym przejść do formularza rejestracyjnego. W formularzu należy wpisać m.in. dane osobowe i adresowe, informacje na temat wysokości miesięcznych dochodów oraz zobowiązań, rodzaju wykonywanej pracy.

Należy również wyrazić zgodę na pozyskanie przez pożyczkodawcę informacji z rejestrów: BIG Infomonitor, BIG ERIF i KRD oraz Biura Informacji Kredytowej S.A. i Związku Banków Polskich.

Kolejnym etapem składania wniosku o pożyczkę jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 0,01 zł lub 1 zł na jedno z kont pożyczkodawcy. Weryfikacji danych osobowych można także dokonać za pomocą szybkich przelewów Blue Media. Dzięki tej metodzie pożyczkę możemy otrzymać znacznie szybciej.

Czas oczekiwania na przelew środków s tytułu pożyczki

Na stronie NetCredit próżno szukać jednoznacznych informacji na temat czasu rozpatrywania wniosku o pożyczkę, a także czasu oczekiwania na przelew środków. Jedynie pod względem terminu przelewu sumy pożyczki firma informuje, że zależy on od tego, gdzie pożyczkobiorca posiada swój rachunek bankowy. Najkrócej na przelew środków czekają klienci, którzy posiadają rachunek w jednym z następujących banków:

 • Alior Bank
 • Bank Zachodni WBK
 • ING Bank
 • mBank
 • Millenium Bank
 • Pekao
 • PKO BP

Wypłata kwoty pożyczki na poczcie

Zgodnie z warunkami umowy ramowej istnieje możliwość wypłaty kwoty pożyczki w placówce Banku Pocztowego S.A. lub Poczty Polskiej S.A. w ciągu 5 dni od daty zawarcia umowy pożyczki. Wówczas nie jest konieczne potwierdzenie tożsamości przy pomocy przelewu weryfikacyjnego.

Podsumowanie

Oferta serwisu NetCredit.pl na tle konkurencji wydaje się atrakcyjna i godna uwagi głównie ze względu na bardzo wysoką kwotę pierwszej darmowej pożyczki, w porównaniu do konkurencji bardzo niskie koszty kolejnych pożyczek, a także możliwość wielokrotnego przedłużania terminu spłaty. Możliwość szybkiej weryfikacji oraz świetna jakość obsługi klienta to kolejne atuty marki NetCredit.

Zalety:

 • Darmowa pierwsza pożyczka aż do 3000 zł
 • Możliwość trzykrotnego przedłużenia pożyczki
 • Szybka weryfikacja poprzez Blue Media
 • Wysoka jakość obsługi – nagroda Gwiazda Jakości Obsługi
 • Oprocentowanie kolejnej pożyczki tylko 18,3% w skali miesiąca

Wady:

 • Zamknięte w niedzielę
 • Brak opcji czatu z konsultantem

6 komentarzy

 1. jasiu
  Maj 15, 14:06 Odpowiedz
  Wziąłem pożyczkę w netcredit głownie dlatego, że ma dobre opinie. Promocja na pierwszą pożyczkę, szybka weryfikacja i środki były na koncie. Niestety kolejna pożyczka dość droga dlatego nie skorzystałem. Ogólnie polecam - serwis jest ok.
 2. max
  Sierpień 03, 09:03 Odpowiedz
  Średnio... przyznali mi 1000 zł a potrzebowałem 2000 zł. Zrezygnowałem. Dziwne bo moja historia kredytowa jest bardzo dobra, a powiedzieli, że niby słaba ocena zdolności...
 3. hary
  Lipiec 27, 07:46 Odpowiedz
  Skorzystałem bo mają darmową pierwszą pożyczkę. Kolejnych pożyczek nie zaciągałem, chociaż z tego co widzę rzeczywiście taniej, niż u innych.
 4. adamo dynamito
  Lipiec 23, 06:44 Odpowiedz
  Jest ok, pożyczka przyszła na konto po kilku godzinach. Sam koszt pożyczki tańszy, niż np. w Filarum czy Lendon. To duży plus. Polecam.
 5. Karolina
  Styczeń 26, 07:18 Odpowiedz
  Jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Nie dość, że pierwsza pożycza za darmo do 3 000 zł, to kolejne pożyczki z oprocentowaniem dużo niższym, niż w przypadku innych firm. Polecam.
 6. Krystian
  Październik 25, 12:17 Odpowiedz
  Korzystałem z kilku chwilówek w tym u NetCredit i ta firma z pewnością zalicza się do grona, które mogę polecić. Oferta pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł, za to mi przyznali tylko 2000 zł. Kolejne chwilówki nieszczególnie drogie w porównaniu do innych firm - o ile pamiętam jakieś 18% miesięcznie.

Dodaj opinię