Youmoney – opinie klientów i analiza oferty

Youmoney – opinie klientów i analiza oferty

Zaktualizowano 27-10-2023 Autor: Marta Wycisło Firmy pożyczkowe

Jeżeli szukasz sposobu na szybkie znalezienie najkorzystniejszej i najtańszej oferty pożyczki, warto byś zastanowił się nad skorzystaniem z usług pośrednika finansowego działającego w pełni online.

W poniższym artykule przedstawiamy YouMoney — brokera, który na podstawie jednego prostego wniosku, sprawdzi „za Ciebie”, gdzie otrzymasz najlepsze warunki finansowania. To, co wyróżnia platformę YouMoney, to współpraca zarówno z bankami, jak i liderami rynku pozabankowego. Dowiedz się więcej.

Czym jest portal YouMoney?

Youmoney.pl to pośrednik finansowy łączący za darmo kredytobiorców z instytucjami udzielającymi kredytów i pożyczek. To broker, który działa w pełni online, ułatwiając proces pozyskiwania dodatkowego zastrzyku gotówki i sprowadzając formalności do absolutnego minimum.

Dzięki współpracy z ponad dwudziestoma pożyczkodawcami pozwala znaleźć finansowanie dopasowane do zindywidualizowanych potrzeb wszystkich klientów.

Czym różni się aplikacja o pożyczkę bezpośrednio w banku czy firmie, która jej udziela, od aplikacji za pośrednictwem strony YouMoney?

Na pierwszy rzut oka… niczym. Na obu platformach wystarczy bowiem wypełnienie prostego wniosku. Dzięki youmoney.pl formularz trafi jednak do kilku banków i kilkunastu firm pożyczkowych jednocześnie, a Tobie pozostanie już tylko wybór najkorzystniejszego wariantu spośród ofert, które faktycznie są w Twoim zasięgu.

Warto wiedzieć!

Brokerzy pożyczek są szczególnie atrakcyjni dla osób, które mogą mieć trudności w uzyskaniu dodatkowego finansowania ze względu na niską zdolność kredytową lub inne czynniki.

Dzięki szerokiemu dostępowi do różnych instytucji finansowych pośrednicy mogą znaleźć rozwiązania nawet dla klientów z mniej korzystną historią kredytową.

W kwestiach związanych z finansami warto stawiać również na bezpieczeństwo. Pamiętaj, że zanim zdecydujesz się na zawarcie jakiejkolwiek umowy czy współpracy, należy dokładnie zapoznać się z warunkami świadczonych usług. Przyjrzyjmy się zatem wspólnie ofercie dostępnej na youmoney.pl.

youmoney

Pożyczka dla nowych klientów od 100 zł do 10 000 zł

Oferta YouMoney

Poprzez portal youmoney.pl pożyczysz od 100 do 10 000 zł na okres od 15 dni do dwóch miesięcy. Najwięcej wariantów pożyczek do wyboru uzyskasz, jeśli parametry pożądanego przez Ciebie finansowania zamkną się w 5 000 zł na 30 dni — to najpopularniejsza oferta większości pozabankowych firm pożyczkowych.

Po wybraniu kwoty oraz terminu spłaty i wypełnieniu formularza YouMoney powinno przedstawić wybrane dla Ciebie opcje maksymalnie w ciągu 30 sekund. Po zaakceptowaniu jednej z ofert zostaniesz przekierowany na stronę pożyczkodawcy.

Będzie to jedna z rzetelnych i sprawdzonych instytucji, z którymi współpracuje youmoney.pl. Pełna lista znajduje się poniżej:

 • Net Credit sp. z o.o.;
 • Aasa Polska S.A.;
 • AVENTUS GROUP sp. z o.o.;
 • Easy Payment Services OOD;
 • Creamfinance Poland sp. z o.o.;
 • Silklead sp. z o.o.;
 • TAMGACOM LLC;
 • TAKTO Finanse sp. z o.o.;
 • Wandoo Finance sp. z o.o.;
 • Cardina sp. z o.o.;
 • Aiqlabs sp. z o.o.;
 • Fincapital sp. z o.o.;
 • MILOAN POLSKA sp. z o.o.;
 • Argentum Capital sp. z o.o.;
 • CAPITAL SERVICE S. A.;
 • EVEREST FINANSE S. A.;
 • Provident Polska S.A.;
 • Santander Consumer Bank S.A.;
 • Alior Bank S. A.;
 • Santander Bank Polska S.A.;
 • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A.;
 • Fines S. A.;
 • HelpHero sp. z o.o.

Wypełnienie wniosku na youmoney.pl nie jest oczywiście równoznaczne z otrzymaniem oferty od każdego z partnerów brokera. To czy firma zaproponuje Ci współpracę, będzie zależało od Twojej indywidualnej sytuacji i jej wewnętrznego regulaminu.

Warunki skorzystania z oferty YouMoney

By złożyć wniosek na YouMoney, wystarczy spełnić pewne podstawowe kryteria, wymagane w każdej instytucji finansowej.

Chodzi o:

 • odpowiedni wiek — konieczne jest ukończenie 18 roku życia;
 • stałe źródło dochodu  — w większości przypadków, aby otrzymać pożyczkę pozabankową, konieczne jest posiadanie stałych miesięcznych zarobków;
 • dysponowanie dowodem tożsamości, adresem e-mail, numerem telefonu oraz własnym kontem bankowym.

To już wszystko jeśli chodzi o warunki pośrednika. Pamiętaj jednak, że każda z instytucji współpracujących z brokerem może mieć dodatkowe wymagania (na przykład udzielać finansowania osobom od 21 roku życia). Różne mogą być także koszty towarzyszące zawarciu umowy,

Jaki jest koszt pożyczki zaciąganej przez YouMoney?

YouMoney jako pośrednik nie pobiera opłat za swoje usługi. Złożenie wniosku na stronie youmoney.pl czy przedstawienie przez nią dostępnych ofert finansowania nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Pożyczka zaciągnięta przy pomocy tego brokera będzie kosztowała dokładnie tyle samo, co kosztowałaby Cię  gdybyś zawnioskował o nią bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Za pracę YouMoney nie płacą bowiem konsumenci, a banki i firmy pożyczkowe, które współpracują z serwisem.

Nie oznacza to oczywiście, że świadczeniodawca również nie pobierze żadnej opłaty w związku z umową kredytową, choć zdarza się, że za pośrednictwem youmoney.pl zawrzesz umowę o darmową pożyczkę (wiele pozabankowych firm oferuje tego typu produkt, by przyciągnąć nowych klientów).

Jeśli jednak darmowe świadczenie nie będzie dla Ciebie dostępne, za każde pożyczone 1 000 zł na 30 dni w firmie pozabankowej zapłacisz najprawdopodobniej ok. 125 zł — to standardowa cena.

Aplikacja na Youmoney.pl krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę poprzez youmoney.pl to prosta procedura.

 1. Wchodzisz na stronę brokera i wybierasz parametry pożyczki — jej kwotę oraz czas kredytowania.
 2. Wypełniasz szczegółowy wniosek — dzięki wszystkim informacjom, które podasz, YouMoney będzie mógł dopasować finansowanie do Twojej indywidualnej sytuacji.
 3. Twój wniosek zostaje przeanalizowany i poddany wstępnej ocenie wszystkich partnerów youmoney.pl.
 4. Otrzymujesz propozycję finansowania. Możesz wybrać pierwszy przedstawiony wariant lub przejść do kolejnej oferty.
 5. Po zdecydowaniu się na konkretną opcję pożyczki przechodzisz na stronę wybranej instytucji.

To już wszystko. Jak widzisz, nie ma tu skomplikowanej weryfikacji tożsamości czy czasochłonnego badania zdolności kredytowej.

Czy YouMoney sprawdza bazy?

Pośrednicy pożyczkowi nie sprawdzają rejestrów zadłużonych, a z pożyczki dla zadłużonych możesz skorzystać tylko w firmie pożyczkowej. Ocena ryzyka kredytowego i weryfikacja, czy potencjalny pożyczkobiorca ma otwarte zaległości w spłacie wcześniejszych pożyczek lub innych zobowiązań finansowych, pozostaje po stronie banków i firm pożyczkowych, które najczęściej korzystają ze źródeł informacji, takich jak:

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK),
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD);
 • BIG InfoMonitor.

Opinie użytkowników o YouMoney

Większość komentarzy pod branżowymi portalami opisującymi firmę YouMoney jest naprawdę pozytywna i opatrzona oceną w postaci 4-5 gwiazdek.

Pod recenzjami brokera możemy przeczytać:

„Byłem sceptycznie nastawiony do pożyczki za darmo, ale rzeczywiście była.”

„Ta firma pożyczkowa to moje ostatnie wyjście na ratunek! Szybka pożyczka, zero stresu.”

„Warunki pożyczki są w porządku.”

„Dziewczyny z obsługi klienta są przemiłe! Pomogły mi wyjść z kłopotów finansowych.”

Nic dziwnego, że wielu konsumentów wypowiada się na temat YouMoney pochlebnie — pośrednik ma sporo zalet.

dlaczego youmoney

Dlaczego warto skorzystać z oferty Youmoney?

Wady i zalety youmoney.pl

Wśród największych zalet YouMoney można wyróżnić:

 • Możliwość otrzymania pieniędzy nawet w kilkanaście minut;
 • Brak pobierania jakichkolwiek danych od pracodawcy;
 • Dostępność pożyczek dla szerokiego grona odbiorców, nawet osób, które mają zobowiązania w innych firmach pożyczkowych czy bankach.

Wadą można nazwać z kolei fakt współpracy z zaledwie 23 pożyczkodawcami, podczas gdy na rynku istnieje kilkaset takich podmiotów. Z drugiej jednak strony selekcja kredytodawców i pożyczkodawców, z którymi współpracuje YouMoney została przeprowadzona z dużą starannością, by móc proponować klientom tylko najlepsze i sprawdzone oferty.

Pytania użytkowników

Poniżej przeczytasz odpowiedzi na kilka pytań dotyczących opisywanego brokera pożyczkowego. Uzyskasz dzięki nim lepsze zrozumienie usług, które świadczy YouMoney.

Czy YouMoney oferuje pożyczki?

Youmoney współpracuje z podmiotami udzielającymi pożyczek w celu umożliwienia swoim klientom porównania ofert produktów finansowych, jednak ze swojej strony nie udziela finansowania.

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Korzystanie z serwisu youmoney.pl jest całkowicie bezpłatne. Na żadnym etapie ubiegania się o pożyczkę nie zostanie naliczona opłata dla brokera.

Czy moje dane są bezpieczne?

Informacje podawane w procesie aplikacyjnym są przetwarzane z należytą starannością i ochroną. Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do złożenia wniosku będzie Findao sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (NIP: 5273009729).

Jak szybko otrzymam pożyczkę po wyborze oferty?

Pożyczka może trafić na Twoje konto nawet w 15 minut, jednak wszystko zależy od tego, w jaki sposób świadczeniodawca przelewa pieniądze, a w niektórych przypadkach także: w jakim banku posiadasz konto oraz w jakich godzinach składasz wniosek.

Youmoney – kontakt i najważniejsze informacje

Poniżej najważniejsze dane firmy:

Dane firmy:

Findao sp. z o.o.
NIP: 5273009729
KRS: 0000978068
REGON: 522517638

Dane kontaktowe:

Adres: Findao Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
telefon: brak
email: iod@findao.pl
adres www: https://youmoney.pl/

Godziny Pracy:

Poniedziałek – Niedziela oraz święta: możliwość składania wniosków 24/7

4.8 (Ilość ocen: 6)

Zaczynała od nauki oszczędzania z artykułów internetowych, skończyła jako pasjonatka wszystkich zagadnień finansowych i gospodarczych, o których chce edukować innych. Wcześniej zawodowo związana z Human Resources i księgowością. W obecnej pracy czerpie z tych dziedzin, by jeszcze lepiej wspierać czytelników, przekazując swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego.

Kontakt z autorem:

Youmoney - Opinie

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy