Aasapolska


aasapolska-www

Firma Aasa Polska S.A.
Adres www aasa.pl
Telefon 801 40 40 40
22 4 600 300
e-mail info@aasapolska.pl
Godz. pracy Pon. – Piąt. 8:00 – 19:00
Sob. – Niedz. Zamknięte
Oceny klientów
Aasapolska
4.6 (46 głosów)

Aasapolska.pl to znany na polskim rynku serwis oferujący pożyczki ratalne online dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jego właścicielem jest firma Aasa Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, która została założona w 2012 r. Marka wywodzi się ze Skandynawii – przykładowo na rynku fińskim funkcjonuje bliźniaczy serwis z pożyczkami na raty o nazwie Aasa.

Dla wielu osób ciekawostką będzie to, że w sezonie 2016-2017 firma była sponsorem strategicznym klubu GKS Katowice.

Pożyczki Aasa Polska oferowane są za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji na urządzenia mobilne.

Jakie pożyczki oferuje Aasa Polska dla klientów indywidualnych?

W serwisie Aasa Polska klientom indywidualnym udzielane są pożyczki w kwocie od 1000 do 10 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 6 do 24 miesięcy.

Koszty pożyczki

Na koszty pożyczki w Aasa Polska składają się:

 • Stała roczna stopa oprocentowania 10%
 • Opłata przygotowawcza – są to kwoty stałe, których wysokość zależy od kwoty pożyczki. Przykładowo w przypadku pożyczki w kwocie od 1000 do 1499 zł opłata przygotowawcza wynosi 390 zł (według danych z suwaka z dnia 20.09.2017r.)
 • Opłata administracyjna

Pożyczenie kwoty 1000 zł na okres 6 miesięcy kosztuje łącznie 419,14 zł (wg suwaka).

Możliwość przesunięcia terminu spłaty raty – w przypadku problemów ze spłatą raty, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, by ustalić nowy termin zapłaty.

Sposoby wypłaty pieniędzy z tytułu pożyczki

Aasa Polska oferuje aż 3 formy przekazania pieniędzy z tytułu zaciągniętej pożyczki:

 • Przelewem na konto
 • Wypłatę czekiem GIRO w oddziałach Poczty Polskiej (koszt wypłaty 13 zł)
 • Przelewem ekspresowym BlueCash (koszt przelewu 3 zł)

Kto może otrzymać pożyczkę w Aasa Polska?

Poniżej przedstawiamy warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę w serwisie:

 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Brak wpisów w rejestrach dłużników (firma sprawdza Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz Erif, a także pozyskuje informacje ze Związku Banków Polskich)
 • Stały adres zamieszkania w Polsce
 • Udokumentowany dochód – np. z tytułu umowy o pracę, emerytury lub renty

Jak przebiega proces wnioskowania o pożyczkę w serwisie?

Aby ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska, należy najpierw wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, a następnie wypełnić krótki formularz wniosku. Istnieje tutaj możliwość potwierdzenia danych za pomocą swojego profilu na Facebooku – za to otrzymuje się zniżkę w wysokości 10 zł. Generalnie w Aasa Polska oferowane są pożyczki bez zaświadczeń, jednak w wyjątkowych sytuacjach klient może być poproszony o przesłanie np. zaświadczenia o zarobkach lub wyciągu z banku potwierdzającego otrzymywanie dochodów.

Decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana w dniu złożenia wniosku i przekazywana klientowi drogą elektroniczną lub telefoniczną. Warto jednak pamiętać, że wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy firmy od poniedziałku do piątku.

Pozytywna decyzja o udzieleniu pożyczki skutkuje wysłaniem do klienta Umowy Pożyczki kurierem na jego adres zamieszkania. Umowę należy podpisać w obecności kuriera i przekazać mu ją do dostarczenia do Aasa Polska. Zgodnie z warunkami umowy wypłata kwoty pożyczki jest realizowana w terminie 7 dni od daty doręczenia do pożyczkodawcy przez klienta własnoręcznie podpisanego egzemplarza umowy.

Podsumowanie

Oferta Aasa Polska jest skierowana do osób, które potrzebują pożyczki pozabankowej w wysokiej kwocie i z możliwością spłacenia jej w ratach. Mogą ją uzyskać bez zbędnych formalności, a także otrzymać pieniądze w różnej formie, na konto lub gotówką. Osoby, którym zależy na szybkim pożyczeniu pieniędzy, mogą jednak być rozczarowane, ponieważ czas oczekiwania na środki może wydłużyć się nawet do kilku dni.

9 komentarzy

 1. Martucha
  Lipiec 27, 09:25 Odpowiedz
  Ja również mogę polecić ich ofertę. Niskie raty to podstawa.
 2. Michau
  Lipiec 13, 17:52 Odpowiedz
  Dla mnie bezkonkurencyjni. jeśli tylko ktoś ma podstawową wiedzę o pożyczkach ratalnych na pewno wybierze aasę
 3. Janek12
  Maj 11, 17:12 Odpowiedz
  @Toni m - nie każdy ma możliwość wzięcia pożyczki w banku, a czasami gotówka potrzebna jest szybko. Aasa ma naprawdę przyzwoite raty, popatrz na różne rankinki, policz oprocentowanie. Wiadomo że z ich perspektywy raty musza być odpowiednie, bo większe ryzyko też przy udzielaniu pożyczek.
 4. marta
  Marzec 29, 07:28 Odpowiedz
  a czy to jest przelewem na konto czy mozna wyplacic poczta polska
   • Marko
    Lipiec 20, 14:54 Odpowiedz
    Dokładnie, teraz jeszcze jest opcja szybkich przelewów za pośrednictwem blue media.
 5. toni m
  Marzec 27, 09:11 Odpowiedz
  Lekkie raty? Za pożyczony 1000 zł na 10 miesięcy trzeba zapłacić około 437 zł! To już w banku są pożyczki z oprocentowaniem kilka procent. Chyba że ktoś jest popalony w bazach to musi się zgodzić na takie zdzierstwo :(
  • Filiś
   Sierpień 10, 11:36 Odpowiedz
   Toni, a rozróżniasz czym są pożyczki w banku a pożyczki ratalne?Nie każdy ma czas albo możliwości kozystania z pożyczek bankowych. Wtedy można skorzystać np. z aasa która obiektywnie ma najlepsze warunki.
 6. Adam
  Listopad 17, 16:43 Odpowiedz
  Jedna z najlepszych firm pożyczkowych na rynku. Bardzo polecam :)

Dodaj opinię