Netcredit


netcredit-www

Firma Net Credit Sp. z o.o.
Adres www netcredit.pl
Telefon 22 100 60 10
e-mail info@netcredit.pl
Godz. pracy PN. – PT. 08:00-21:00
SO. 08:00-20:00
NDZ. – nieczynne
Oceny klientów
Netcredit
3.8 (39 głosów)

NetCredit ma swoje korzenie na Łotwie, a w branży mikropożyczek udzielanych przez internet działa w kilku krajach m.in. na Łotwie, w Czechach, Rosji, Gruzji, Danii, Meksyku i Hiszpanii. Na terenie Polski marka funkcjonuje od 2011 roku. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek online, a jej hasłem reklamowym jest „NetCredit – Twój drugi portfel”.

Podmiotem odpowiedzialnym za serwis Netcredit.pl jest firma Net Credit Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68.

Oprócz tego na rynku polskim działa druga marka należąca do tej samej grupy kapitałowej – InCredit, będący serwisem udzielającym pożyczek ratalnych.

Jakie pożyczki oferuje Netcredit.pl?

W serwisie Netcredit.pl oferowane są pożyczki gotówkowe w kwocie od 300 do 5000 zł z terminem spłaty do 30 dni. W przypadku nowych klientów maksymalny limit pożyczki wynosi 3000 zł.

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł

Jest to oferta skierowana do osób, które zaciągają pożyczkę w NetCredit po raz pierwszy. Pożyczka za darmo oznacza całkowity brak prowizji i odsetek.

Standardowe koszty pożyczki w Netcredit.pl

Klienci, którzy zaciągają drugą i każdą kolejną pożyczkę w serwisie NetCredit.pl mają doliczone koszty według standardowego cennika. W przypadku kwoty 1000 zł pożyczonej na 30 dni całkowity koszt pożyczki w NetCredit wynosi 183,21 zł.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

NetCredit umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty pożyczki do 30 dni. Warunkiem skorzystania z oferty jest uiszczenie z góry odsetek za okres przedłużenia zgodnie z tabelą opłat. W przypadku przedłużenia terminu spłaty pierwszej pożyczki klient dodatkowo musi opłacić z góry wartość prowizji. Przykładowo koszt przedłużenia po raz pierwszy terminu spłaty pożyczki w kwocie 1000 zł o 30 dni wynosi 191,42 zł.

Z usługi przedłużenia terminu spłaty pożyczki można skorzystać trzykrotnie. Dodatkowo po upływie 120 dni od daty wypłaty kapitału pożyczki można ubiegać się o pożyczkę refinansującą.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w NetCredit?

O pożyczkę w serwisie NetCredit.pl ubiegać się mogą osoby, które spełniają następujące warunki:

 • mają od 20 do 70 lat
 • mają stałe miejsce zamieszkania i pracy w Polsce
 • posiadają ważny dowód osobisty
 • otrzymują stałe dochody
 • nie mają i nie mieli opóźnień w spłacie pożyczek
 • nie widnieją w ogólnopolskich rejestrach dłużników
 • posiadają własny rachunek w banku, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w NetCredit?

Wnioskowanie po raz pierwszy o pożyczkę w NetCredit odbywa się całkowicie przez internet. W przypadku kolejnych pożyczek wniosek można złożyć również telefonicznie.

Biuro NetCredit działa przez 6 dni w tygodniu:

 • od poniedziałku do piątku 8:00 – 21:00
 • w sobotę 8:00 – 20:00
 • w niedzielę  – nieczynne

Wnioskowanie online wygląda podobnie jak u innych pożyczkodawców. Na stronie NetCredit.pl należy najpierw wybrać przy pomocy suwaka kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty, po czym przejść do formularza rejestracyjnego. W formularzu należy wpisać m.in. dane osobowe i adresowe, informacje na temat wysokości miesięcznych dochodów oraz zobowiązań, rodzaju wykonywanej pracy. Należy również wyrazić zgodę na pozyskanie przez pożyczkodawcę informacji z rejestrów: BIG Infomonitor, BIG ERIF i KRD oraz Biura Informacji Kredytowej S.A. i Związku Banków Polskich. Kolejnym etapem składania wniosku o pożyczkę jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 0,01 zł lub 1 zł na jedno z kont pożyczkodawcy.

Czas oczekiwania na przelew środków s tytułu pożyczki

Na stronie NetCredit próżno szukać jednoznacznych informacji na temat czasu rozpatrywania wniosku o pożyczkę, a także czasu oczekiwania na przelew środków. Jedynie pod względem terminu przelewu sumy pożyczki firma informuje, że zależy on od tego, gdzie pożyczkobiorca posiada swój rachunek bankowy. Najkrócej na przelew środków czekają klienci, którzy posiadają rachunek w jednym z następujących banków:

 • Alior Bank
 • Bank Zachodni WBK
 • ING Bank
 • mBank
 • Millenium Bank
 • Pekao
 • PKO BP

Wypłata kwoty pożyczki na poczcie

Zgodnie z warunkami umowy ramowej istnieje możliwość wypłaty kwoty pożyczki w placówce Banku Pocztowego S.A. lub Poczty Polskiej S.A. w ciągu 5 dni od daty zawarcia umowy pożyczki. Wówczas nie jest konieczne potwierdzenie tożsamości przy pomocy przelewu weryfikacyjnego.

Podsumowanie

Oferta serwisu NetCredit.pl na tle konkurencji wydaje się atrakcyjna i godna uwagi głównie ze względu na bardzo wysoką kwotę pierwszej darmowej pożyczki, stosunkowo niskie koszty kolejnych pożyczek, a także możliwość wielokrotnego przedłużania terminu spłaty.

2 komentarze

 1. Karolina
  Styczeń 26, 07:18 Odpowiedz
  Jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku. Nie dość, że pierwsza pożycza za darmo do 3 000 zł, to kolejne pożyczki z oprocentowaniem dużo niższym, niż w przypadku innych firm. Polecam.
 2. Krystian
  Październik 25, 12:17 Odpowiedz
  Korzystałem z kilku chwilówek w tym u NetCredit i ta firma z pewnością zalicza się do grona, które mogę polecić. Oferta pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł, za to mi przyznali tylko 2000 zł. Kolejne chwilówki nieszczególnie drogie w porównaniu do innych firm - o ile pamiętam jakieś 18% miesięcznie.

Dodaj opinię