Szybka Gotówka – opinie klientów i recenzja pożyczki

Zaktualizowano 17-03-2022 komentarze 3

Platforma SzybkaGotowka.pl specjalizuje się w udzielaniu chwilówek online i od dłuższego czasu znana jest z tego, że oferuje najwyższą na rynku kwotę pierwszej pożyczki za darmo.

Serwis należy do firmy Szybka Gotówka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym, która została utworzona w 2013 roku przez przedsiębiorców z Polski i Ukrainy. Marką powiązaną z Szybką Gotówką jest Freezl.pl, który z kolei oferuje pożyczki bez sprawdzania BIK. W przypadku obu serwisów pośrednikiem wykonującym czynności zawierania umów pożyczkowych jest spółka Tribution Consult Ltd. z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.


szybkagotowka-www
FirmaSzybka Gotówka Sp. z o.o.
Adres wwwszybkagotowka.pl
Telefon22 873 80 73
e-mailinfo@szybkagotowka.pl
skypeszybkagotowka
Godz. pracyPon. – Pią. 8:00 – 19:00
Sob. – Niedz. 9.00 – 17.00
Oceny klientów

Oferta Szybka Gotówka

W serwisie SzybkaGotowka.pl można zaciągnąć pożyczkę gotówkową od 100 do 6000 zł na okres do 30 dni. Stali klienci mogą skorzystać z terminu spłaty do 65 dni.

Pierwsza pożyczka za darmo do 6000 zł

Jest to niewątpliwie najwyższa kwota pożyczki za 0 zł na polskim rynku chwilówek online. Firma już od dłuższego czasu systematycznie ją podnosiła, za każdym razem przebijając oferty konkurentów.

Koszt kolejnej pożyczki

Koszty kolejnych pożyczek zaciąganych w serwisie SzybkaGotowka.pl są na wysokim poziomie. Przykładowo za pożyczenie kwoty 1000 zł na okres 30 dni trzeba zapłacić 282,60 zł.

Refinansowanie

Osoby niemogące zwrócić zaciągniętej pożyczki w wyznaczonym terminie, mogą skorzystać z opcji jej refinansowania, która pozwala im wydłużyć termin spłaty chwilówki. Refinansowanie polega na udzieleniu pożyczkobiorcy nowej pożyczki przez partnera Szybkiej Gotówki, która pokrywa wymagalne zobowiązanie. Firma oferuje w ten sposób możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Skorzystanie z usługi jest odpłatne.

Warunki złożenia wniosku

Aby otrzymać pożyczkę w serwisie, należy spełnić kilka podstawowych warunków:

 • mieć co najmniej 18 lat (uwaga – w Szybkiej Gotówce nie ma górnego limitu wieku!)
 • posiadać rachunek bankowy w polskim banku oraz telefon komórkowy
 • dysponować dowodem osobistym
 • nie mieć zaległości w spłacie zaciągniętych dotychczas pożyczek i kredytów
 • nie figurować w rejestrach dłużników
 • posiadać stałe dochody

Firma sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników oraz Biurze Informacji Kredytowej. Dodatkowo zastrzega sobie możliwość weryfikacji telefonicznej informacji dotyczących źródła i wysokości uzyskiwanego przez klienta dochodu (czyli może zadzwonić do pracodawcy).

Proces zaciągania pożyczki

SzybkaGotowka.pl zapewnia, że oferuje bardzo szybkie pożyczki online dzięki minimalnej ilości formalności. Rzeczywiście, wnioskowanie o pożyczkę przebiega szybko i sprawnie, a polega na wybraniu kwoty pożyczki i terminu jej spłaty na suwaku, wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz przelaniu kwoty 1 zł na rachunek pożyczkodawcy np. przy pomocy systemu Blue Media (w przypadku skorzystania z Blue Media wpłacona kwota zostaje zwrócona klientowi). Warto dodać, że od niedawna serwis umożliwia zarejestrowanie się przy pomocy konta na Facebooku.

Czas rozpatrzenia wniosku trwa średnio kilkanaście minut.

Czas przelewu pożyczki

Serwis zapewnia, że środki z tytułu pożyczki są przelewane do klienta natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Program lojalnościowy oraz promocje

Serwis SzybkaGotowka.pl ma program lojalnościowy dla swoich stałych klientów „Co piąta pożyczka za darmo”. Warunkiem skorzystania z niego jest m.in. zaciąganie pożyczek co miesiąc i zwracanie ich w wyznaczonym terminie. Dodatkowo klienci firmy mogą uzyskać zniżkę na kolejną pożyczkę w wysokości 40 zł, jeśli polecona przez nie osoba skorzysta z usług firmy. SzybkaGotowka.pl dość często organizuje różne konkursy z nagrodami rzeczowymi i promocje, dlatego warto śledzić na bieżąco jej witrynę.

Szybka Gotówka – podsumowanie

Najmocniejszym puntem oferty Szybkiej Gotówki jest wysoka kwota pierwszej pożyczki za darmo. Jednak przy ubieganiu się o wysoką kwotę pożyczki należy liczyć się z bardziej wnikliwą weryfikacją dotyczącą zdolności kredytowej oraz rzetelności w regulowaniu zobowiązań. Dodatkowym atutem oferty jest brak limitu wiekowego dla pożyczkobiorców. Minusem są z kolei bardzo wysokie koszty refinansowania, a także stosunkowo mało korzystne koszty kolejnych pożyczek. Stali i wierni klienci firmy mogą jednak liczyć na różne bonusy i zniżki.

Szybka Gotówka - Opinie

3 komentarze

 1. Agnieszka
  03.05.2022, 3:01 pm Odpowiedz
  jeśli spłacasz w terminie, nie będzie żadnych problemów w korzystaniu takich usług. kiedy termin płatności przypada na weekend, a z góry wiesz, że nie wszystkie banki są otwarte w weekendy, to oszczędza się sobie nerwów. polecam mieć to na uwadze, ale jeśli ogólnie rzecz biorąc Szybka Gotówka jest bardzo dobrą firmą, to bez wahania polecam korzystanie z ich usług
 2. Alicja
  02.05.2022, 11:53 am Odpowiedz
  Jak w każdej firmie, istnieje Dział Windykacji, z którym nie można dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia okresu spłaty pożyczki, ale w Szybka Gotówka udało mi się zrestrukturyzować pożyczkę bez żadnych problemów - najważniejsze to płacić w terminie!
 3. bartek
  04.05.2021, 7:05 pm Odpowiedz
  Warto, dobra oferta, szybki przelew. Nie rozumiem negatywnych opipnii.