Zaplanuj wakacje z Vivus – bon 300 zł do wykorzystania na Fly.pl

Jeśli akurat planujesz swoje najbliższe wakacje, możesz skorzystać z najnowszej promocji firmy Vivus. Tylko do 30 czerwca klienci firmy Vivus.pl do każdej zaciągniętej pożyczki otrzymają wyjątkowy prezent – bon wakacyjny o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl.

Na czym polega promocja?

Najnowsza promocja Vivus jest bardzo prosta – każdy, kto w dniach od 15 maja do 30 czerwca 2018 roku skorzysta z pożyczki oferowanej przez firmę, dostanie prezent w postaci bonu wakacyjnego o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl. Z promocji skorzystać mogą zarówno osoby po raz pierwszy zaciągające pożyczkę w Vivus, jak i stali klienci firmy. Nieważna jest kwota pożyczki – warunkiem otrzymania bonu jest jednak faktyczne jej otrzymanie, czyli pozytywne rozpatrzenie wniosku, zawarcie umowy oraz otrzymanie środków na konto.

Warunki wykorzystania bonu wakacyjnego na Fly.pl

Otrzymany od firmy Vivus bon wakacyjny o wartości 300 zł jest dostarczany za pośrednictwem SMS i może być wykorzystany na zakupy w serwisie Fly.pl pod następującymi warunkami:

  • zakupy muszą mieć wartość minimum 3000 zł
  • zakupy muszą być dokonane po otrzymaniu pożyczki (bon nie będzie ważny dla zakupów dokonanych przed dniem zaciągnięcia promocyjnej pożyczki)
  • bon jest ważny do 31 grudnia 2018r.
  • bon może być wykorzystany do zakupu tylko jednej imprezy turystycznej
  • bon nie może być wykorzystany do zakupu samego biletu lotniczego lub wycieczki z dojazdem własnym.

W zależności od sposobu dokonywania zakupów w serwisie Fly.pl, równowartość bonu albo od razu zostanie odjęta od ceny wycieczki, albo zostanie zwrócona na konto klienta w terminie późniejszym.

Co można kupić w serwisie Fly.pl?

Fly.pl jest biurem podróży świadczącym usługi przez Internet, które działa na polskim rynku już przeszło 10 lat. Tak naprawdę jest to pośrednik, który oferuje wycieczki i wczasy innych biur podroży takich jak Itaka, Neckermann, czy Grecos Holiday. Za pośrednictwem Fly.pl można także nabyć bilety lotnicze (m.in. British Airways i Lufthansa) oraz zarezerwować nocleg w hotelach niemal na całym świecie.

Zgodnie z warunkami promocji Vivus, aby skorzystać z bonu, trzeba kupić kompletną imprezę turystyczną, a więc wczasy lub wycieczkę z dojazdem. Do wyboru pozostają więc głównie wczasy zagraniczne oraz wycieczki objazdowe. Na wakacje 2018 serwis Fly.pl poleca następujące kierunki: Grecja, Albania, Hiszpania, Bułgaria, Turcja, Włochy, Chorwacja, Portugalia, Madera, Wyspy Kanaryjskie i wiele innych.

Czy warto skorzystać z promocji Vivus?

Zważywszy na fakt, że aby móc wykorzystać bon o wartości 300 zł, najpierw trzeba wydać 3000 zł, promocja wydaje się dość atrakcyjna, ponieważ pozwala uzyskać zniżkę 10% na ofertę wakacyjną. Niestety nie wszystkim może udać się znaleźć wycieczkę o wartości 3000 zł, ponieważ krótkie wyjazdy dla dwóch osób kosztują zwykle mniej. Za to rodziny z dziećmi z pewnością bez trudu znajdą ofertę o odpowiedniej wartości. Dla wielu osób poważnym ograniczeniem może być jednak brak możliwości zakupu wycieczki z dojazdem własnym – z opcji tej wbrew pozorom korzysta wielu turystów, którzy np. wolą podróżować własnym autem niż samolotem czarterowym. Czy promocja okaże się dla Vivusa sukcesem, to się okaże – firma najprawdopodobniej liczy na to, że klienci chcący skorzystać z promocji, będą pożyczali potrzebne do wykorzystania bonu 3000 zł. Uwaga – nowi klienci Vivus wciąż mogą tę kwotę pożyczyć za darmo!

Zobacz także

1 Opinia

  1. Weronika Ko
    Czerwiec 07, 08:55 Odpowiedz
    Niestety nie dla Itaka, Coral i Grecos, jak w powyższym artykule. Bonem nie można też płacić za bilety lotnicze oraz wyjazdy na dojazd własny. Zostaje oferta małych biur, których nie wiadomo co można wynaleźć. Słabe.

Dodaj opinię