Wiosenna promocja mBanku – weź swój pierwszy kredyt w mBank i nie płać prowizji!

Kredyt Bez Prowizji to najnowsza promocja mBanku, która obowiązuje od końca kwietnia do 4 lipca 2018 roku. Jej zasada jest bardzo prosta – każdy, kto jeszcze nie korzystał z kredytu gotówkowego w mBanku, może go teraz wypróbować na promocyjnych warunkach, czyli bez płacenia prowizji. Sprawdziliśmy, czy to jedyna korzyść płynąca z wiosennej promocji mBanku.

Jaki kredyt jest w promocji?

Promocyjny Kredyt Bez Prowizji to kredyt gotówkowy na dowolny cel, który udzielany jest w kwocie od 500 zł do 150 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy do 8 lat. Osoby uprawnione do skorzystania z promocji nie mają doliczanej prowizji i korzystają ze stałego oprocentowania w wysokości 9,99% w skali roku, dzięki czemu mogą liczyć na niższy od standardowego całkowity koszt kredytu – RRSO 10,47%.

Ile dokładnie wynoszą koszty Kredytu Bez Prowizji?

Zgodnie z promocyjnymi warunkami całkowity koszt kredytu w wysokości 1000 zł na okres 12 miesięcy będzie wynosił 54,93 zł, a miesięczna rata będzie wynosiła około 88 zł. Z kolei w przypadku kredytu w wysokości 10 000 zł zaciągniętego na okres 2 lat, całkowity jego koszt wyniesie 1073,67 zł, a miesięczna rata około 461 zł*.

*Obliczenia pochodzą z danych wyświetlonych na suwaku, znajdującego się na stronie internetowej mBanku.

Z obliczeń kosztów kredytu wynika, że jego warunki są dużo atrakcyjniejsze niż warunki pożyczek ratalnych oferowanych na rynku pozabankowym, gdzie RRSO przekracza zwykle 100%. Są one również korzystniejsze od warunków większości oferowanych aktualnie kredytów gotówkowych przez inne instytucje bankowe.

Kto może skorzystać z promocyjnego Kredytu Bez Prowizji w mBanku?

Promocja mBanku skierowana jest do wszystkich osób, które nie korzystały dotąd z oferowanych przez ten bank kredytów gotówkowych – w praktyce więc mogą się o niego ubiegać również obecni klienci mBanku, mający w nim np. otwarty rachunek osobisty. O Kredyt Bez Prowizji wnioskować mogą wyłącznie osoby fizyczne, które potrzebują pieniędzy na dowolny cel niezwiązany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Otrzymanie kredytu zależy od spełnienia wszystkich warunków formalnych oraz zdolności kredytowej. Bank do jej oceny może wymagać przedstawienia dokumentów potwierdzających uzyskiwanie dochodów.

O innej ciekawej ofercie kredytu bankowego pisaliśmy w tym artykule pozyczasz.pl/aktualnosci/pierwsza-pozyczka-z-rrso-288-oferta-raiffeisen-polbank

Jak można wnioskować o Kredyt Bez Prowizji?

Wniosek o kredyt na promocyjnych warunkach można złożyć pod adresem https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/, ale także w placówce bankowej lub przez telefon. Osoby posiadające rachunek w mBanku mogą to również zrobić za pośrednictwem serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej i skorzystać z możliwości zawarcia umowy kredytowej w formie elektronicznej (dla nich kredyt udzielany jest więc w 100% online). Składając wniosek o kredyt online, należy m.in. podać parametry kredytu (kwotę i okres spłaty), swoje dokładne dane osobowe z dowodu osobistego i dane kontaktowe, a także informacje na temat dochodów i sytuacji finansowej.

Promocyjny Kredyt Bez Prowizji mBanku jest korzystną ofertą, pozwalającą rzeczywiście bardzo tanio pożyczyć dowolną sumę do 150 000 zł na dowolny cel. Do skorzystania z niego zachęcić mają także inne kwestie wymieniane w reklamie produktu: np. umowa napisana prostym językiem oraz bezpłatna możliwość wydłużenia terminu spłaty kredytu. Jeśli ktoś aktualnie ma dylemat, czy wziąć szybką pożyczkę ratalną w firmie pożyczkowej czy banku, to z pewnością powinien w pierwszej kolejności złożyć wniosek w mBanku. Jest to dużo korzystniejsza oferta, nawet jeśli część formalności trzeba dopełnić osobiście w placówce bankowej.

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię