Weź kartę kredytową od Citibank i otrzymaj głośnik JBL FLIP 3

Głośniki marki JBL uznawane są za najlepsze w swojej klasie przenośne głośniki Bluetooth, których można używać dosłownie wszędzie: w domu, biurze, w podróży, na plaży i w ogrodzie. Ich niewielkie rozmiary i brak okablowania sprawiają, że są to idealne pod względem mobilności urządzenia dla melomanów. Jeden z modeli takich głośników JBL FLIP 3 można teraz dostać za darmo od Citibanku – poniżej wyjaśniamy, co w tym celu trzeba zrobić.

3 kroki do otrzymania głośnika JBL FLIP 3

Głośniki JBL oferowane są przez Citibank w ramach najnowszej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3”, która rozpoczęła się 26 czerwca i ma trwać do 04 września 2018 roku. Mogą z niej skorzystać wyłącznie nowi klienci banku, którzy w wyżej wymienionym okresie złożą wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity, a dokładnie wykonają następujące 3 kroki:

 1. złożą wniosek o kartę kredytową wraz z wymaganymi dokumentami (należy dostarczyć przede wszystkim dokument potwierdzający dochód) oraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku podpiszą z bankiem umowę o kartę kredytową
 2. aktywują kartę oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do bankowości internetowej w okresie do 2 miesięcy od miesiąca, w którym zawarli umowę
 3. nie później niż do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarli umowę, dokonają transakcji kartą o łącznej wartości minimum 1000 zł.

Jeśli bank stwierdzi wypełnienie wszystkich wyżej wymienionych warunków, w ciągu miesiąca poinformuje o tym klienta i w ciągu kolejnych 30 dni dostarczy mu głośnik JBL FLIP 3.

JBL Flip 3 czarny – parametry

 • Wersja Bluetooth: 4.1
 • Moc wyjściowa: 2 x 8 W
 • Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A
 • Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 64 x 169 x 64 (mm)
 • Masa: 450g

jbl-flip-3

Kto może skorzystać z karty Citi Simplicity?

Aby otrzymać głośnik, najpierw trzeba otrzymać kartę, czyli przede wszystkim spełnić określone warunki dotyczące zdolności kredytowej. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej promocji osoby zainteresowane kartą, muszą spełnić co najmniej następujące wymagania:

 • mieć minimum 18 lat
 • być zatrudnionym w obecnej firmie od co najmniej 3 miesięcy
 • otrzymywać miesięczny dochód w wysokości minimum 1200 zł netto.

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wymagany jest minimalny próg dochodowy w wysokości 2500 zł netto i minimalny okres prowadzenia firmy – 2 lata.

Czy warto skorzystać z promocji na kartę Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity jest reklamowana w mediach jako innowacyjna karta, która umożliwia zamianę tradycyjnej formy rozliczania zadłużenia na karcie w kredyt ratalny. Można to zrobić jednym kliknięciem w panelu transakcyjnym, który wygeneruje harmonogram spłat. Również jednym kliknięciem można zawnioskować o zwiększenie limitu kredytowego. Poza tym karta ma być tania. Rzeczywiście w reprezentatywnym przykładzie RRSO wynosu zaledwie 10,47%, a korzystając z karty nie płaci się np. opłaty rocznej za kartę, czy za powiadomienia SMS. Warto pamiętać, że choć karty kredytowe dają wygodny dostęp do gotówki, to jednak są bardzo niebezpieczne – ich nieumiejętne użytkowanie może doprowadzi dość szybko do sporego zadłużenia.

Sama promocja pozwalająca otrzymać za darmo głośnik być może zainteresuje sporo osób. Dobrze jednak przed złożeniem wniosku zrobić sobie szybką kalkulację, czy warto się zadłużyć na minimum 1000 zł (jest to jeden z warunków promocji) tylko po to, by otrzymać gratis głośnik o wartości 340 zł, który w dodatku ma już swojego nowocześniejszego następcę – JBL FLIP 4….

Weź kartę kredytową od Citibank i otrzymaj głośnik JBL FLIP 3
3 (3 głosów)

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię