Tablet lub smartfon w zamian za kredyt konsolidacyjny w T-MOBILE usługi bankowe

Jeśli komuś marzy się markowy smartfon lub tablet, może go teraz otrzymać w prezencie od firmy T-Mobile Usługi Bankowe w ramach promocji  „Przenieś kredyty i odbierz smartfon lub tablet w prezencie”. Warunkiem skorzystania z oferty i otrzymania sprzętu marki Samsung jest zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego w kwocie minimum 20 000 zł w terminie do 31 stycznia 2018 roku.

Kredyt konsolidacyjny, czyli kredyt na spłatę zobowiązań

Najnowsza promocja T-Mobile Usługi Bankowe (tak naprawdę Alior Banku, który świadczy usługi bankowe za T-Mobile) skierowana jest do specyficznej grupy klientów. Powinny być to osoby, które mają już zaciągnięte kredyty i pożyczki w innych bankach i chcą je skonsolidować w jeden nowy kredyt. Dzięki temu mogą odtąd spłacać jedną ratę wobec T-Mobile Usługi Bankowe, a nie jak dotychczas kilka rat wobec kilku innych instytucji. Kredyt konsolidacyjny od T-Mobile może obejmować także dodatkową kwotę na dowolny cel. Do wymaganych minimalnych 20 000 zł nie wlicza się jednak zobowiązań wobec organizatora promocji, czyli T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku.

Pozostałe warunki promocji

Promocja trwa już od 20 listopada 2017 roku, a jej zakończenie przewidziane jest na 31 stycznia 2018 roku. To właśnie do tego dnia należy złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny, by móc otrzymać nagrodę. Sama umowa kredytowa może być podpisana później, jednak najwyżej do 28 lutego 2018 roku. Warunkiem otrzymania nagrody jest także zaciągnięcie odpowiedniej sumy kredytu – 20 000 zł netto (czyli bez wliczania kosztów). Warto pamiętać, że nagrody nie otrzyma się w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu, ani odstąpienia od umowy kredytu.

Kiedy można otrzymać nagrodę?

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków klient może spodziewać się dostarczenia nagrody kurierem w terminie do ostatniego dnia w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa kredytowa. Jeżeli więc umowę o kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe podpiszemy 31 stycznia, to do końca lutego powinna zostać wysłana do nas nagroda, którą będzie albo tablet Samsung Galaxy Tab A 7.0 albo smartfon Samsung J3.

Czy warto skorzystać z promocji i jak to zrobić?

Promocja „Przenieś kredyty i odbierz smartfon lub tablet w prezencie” dotyczy kredytu konsolidacyjnego, a więc warto z niej skorzystać tylko wtedy, jeśli rzeczywiście spłaca się inne zobowiązania. Zanim podejmie się decyzję o ich skonsolidowaniu, warto sprawdzić, czy taka operacja się opłaca akurat w T-Mobile Usługi Bankowe. Według informacji podanych na stronie promocji RRSO kredytu wynosi 13,98%, czyli jest na całkiem przyzwoitym poziomie, choć aktualnie można znaleźć nie tylko droższe, ale i tańsze oferty.

Wniosek o promocyjny kredyt można złożyć online tutaj. Pierwszym krokiem jest ustalenie przy pomocy suwaka kwoty kredytu i okresu jego spłaty, dzięki czemu można zobaczyć ile wyniesie orientacyjna rata miesięczna przy wybranych przez siebie parametrach, a także obliczyć koszt kredytu. Jeśli okaże się on zbyt wysoki, należy zastanowić się nad sensem korzystania z promocji. Warto pamiętać, że aby otrzymać nagrodę o wartości 500-600 zł (wg Regulaminu promocji) należy zaciągnąć zobowiązanie w wysokości minimum 20 000 zł.

Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię