Świąteczna promocja Alior Banku – Magiczna Pożyczka z prowizją 0%

Okres Świąt Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejszy czas w roku, ale też tradycyjnie czas wzmożonych wydatków. Na szczęście możemy sobie z nimi coraz łatwiej poradzić dzięki różnorakim pożyczkom i kredytom. Tym bardziej że właśnie teraz są one oferowane często na promocyjnych warunkach. Tak jak w Alior Banku, który przed świętami uruchomił Magiczną Pożyczkę – jest ona dostępna tylko online, za to z prowizją 0%.

Co oferuje promocyjna Magiczna Pożyczka?

Magiczna Pożyczka jest to bankowa pożyczka internetowa – można z niej skorzystać wyłącznie online, a na promocyjnych warunkach tylko raz. Co niezwykle ważne, jest to szybka pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach – wnioskuje się o nią wyłącznie przez Internet według tzw. procedury uproszczonej, a środki można mieć nawet jeszcze tego samego dnia na rachunku bankowym.

Oto najważniejsze warunki Magicznej Pożyczki w Alior Banku:

  • kwota pożyczki – może wynieść od 500 do 4600 zł
  • okres spłaty pożyczki – od 3 do 24 miesięcy
  • prowizja – 0%
  • oprocentowanie – stałe 7%

Promocyjne warunki pożyczki online Alior Banku są bardzo korzystne. Jeśli pożyczymy 1000 zł na okres 12 miesięcy, koszt naszej pożyczki wyniesie jedynie 38,24 zł, a miesięcznie będziemy musieli spłacać po 86,52 zł (przykład z dnia 20.12.2018 r. – dane liczbowe pochodzą z suwaka pożyczkowego online dostępnego na stronie internetowej Alior Banku).

Czy warto skorzystać z promocji Alior Banku?

Magiczna Pożyczka Alior Banku z prowizją 0% to z pewnością atrakcyjna oferta, która doskonale wpisuje się w przedświąteczne potrzeby gotówkowe wielu Polaków.

Jej zaletą są proste zasady i uproszczony sposób załatwiania formalności – wszystko odbywa się zdalnie przez Internet, a klient nie musi dostarczać zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy. Niektórzy z pewnością będą narzekać na dość niską maksymalną kwotę pożyczki. Należy jednak na to spojrzeć z innej strony – promocja ruszyła przed świętami, a więc choć pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, mają one nam przede wszystkim pomóc w organizacji świąt, kupieniu prezentów itp. Maksymalna kwota pożyczki z pewnością wystarczy w wielu przypadkach także na krótki wypad na narty.

Niskie koszty pożyczki oraz możliwość rozłożenia jej spłaty nawet na okres 2 lat to kolejne atuty oferty – z pewnością warto się nią zainteresować, jeśli akurat potrzebujemy zastrzyku dodatkowej gotówki, a nie chcemy po Nowym Roku zaciskać pasa, by spłacić zadłużenie.

Promocja trwa do odwołania.

Świąteczna promocja Alior Banku – Magiczna Pożyczka z prowizją 0%
5 (1 głosów)

O autorze

Katarzyna Zet
Katarzyna Zet 27 artykuły

Z wykształcenia ekonomistka, która zawodowo od przeszło 15 lat związana jest z branżą finansową. Od 5 lat copywriterka, która specjalizuje się w tworzeniu wartościowych treści na portale internetowe m.in. Hintigo.pl, a także tekstów dla firm z branży finansowej i nie tylko. Prywatnie miłośniczka podróżowania, smakowania kuchni świata, dobrych kryminałów i wycieczek rowerowych.

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię