Prosta Pożyczka – nowa oferta Providenta na Nowy Rok

Z początkiem nowego roku, a dokładnie 3 stycznia, Provident zaprezentował na swojej stronie internetowej nową promocję pożyczek gotówkowych. „Prosta Pożyczka” jest ofertą specjalną skierowaną do nowych klientów firmy, a jej najważniejszymi cechami mają być: niewielki koszt oraz łatwy dostęp – przez internet lub za pośrednictwem doradcy. Do tego firma dorzuca dodatkową promocję „Za 0 w miesiąc” umożliwiającą uniknięcie wszystkich kosztów pożyczki.

„Prosta Pożyczka” – dla kogo i na jakich warunkach?

Z informacji zawartej na stronie firmy wynika, że z „Prostej Pożyczki” mogą skorzystać tylko nowi klienci firmy. W ramach promocji mają do wyboru dwa dobrze znane produkty:

  • Pożyczkę Samoobsługową Online – w kwocie od 1000 do 7500 zł i z terminem spłaty do 6 miesięcy
  • Pożyczkę Dopasowaną u Doradcy – w kwocie 2000, 3000 lub 4000 zł na okres do 6 miesięcy

Całkowity koszt promocyjnej pożyczki wynosi 20%, czyli jeśli pożyczy się 2000 zł na 6 miesięcy to koszt pożyczki wyniesie równo 400 zł. Jednak gdy pożyczoną sumę spłaci się w ciągu miesiąca, to można uniknąć w ogóle płacenia kosztów dzięki drugiej promocji „Za 0 w miesiąc”. Oferta ta dotyczy jednak tylko nowych klientów firmy korzystających z Pożyczki Samoobsługowej, czyli przez internet.

Jak skorzystać z „Prostej Pożyczki”?

„Prostą Pożyczkę” można zaciągnąć online lub korzystając z opcji domowej obsługi przez Doradcę Klienta. W obu przypadkach wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet. Należy pamiętać, że do podstawowych warunków jakie trzeba spełnić, by mieć szansę na pożyczkę, są: pełnoletniość, posiadanie zameldowania potwierdzonego wpisem w dowodzie osobistym oraz stałe dochody.

  • W przypadku Pożyczki Samoobsługowej wszystkie formalności związane z jej zaciągnięciem odbywają się online. Od klienta wymagane jest m.in. potwierdzenie tożsamości poprzez dokonanie przelewu z posiadanego na własne nazwisko rachunku bankowego w wysokości 1 zł (kwota ta jest potem zwracana klientowi). Jest to jednak konieczne dopiero po otrzymaniu konkretnej oferty pożyczki, czyli po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.
  • W przypadku Pożyczki Dopasowanej z obsługą domową formalności związane z wnioskowaniem o pożyczkę dopełnia się podczas spotkania z Doradcą. Kwota Pożyczki Dopasowanej może być przelana na konto lub wypłacona gotówką.

Czy „Prosta Pożyczka” się opłaca?

Jeśli ktoś szuka niedrogiej pożyczki, to z pewnością powinien zwrócić uwagę na najnowszą ofertę Providenta. „Prosta Pożyczka” z całkowitym kosztem 20% przebija w zasadzie wszelkie inne oferty pozabankowych pożyczek ratalnych. W przypadku „Prostej Pożyczki” za pożyczenie 2000 zł na 6 miesięcy zapłacimy 400 zł, natomiast w innych firmach co najmniej 2 razy tyle – w Zaplo koszt pożyczki o tych samych parametrach (2000 zł spłacane przez 6 miesięcy) wynosi 858 zł*, w Ferratum 847 zł*, a w Super Grosz 856 zł*. Jeśli więc ktoś jeszcze nigdy nie korzystał z usług Providenta, ma dobrą okazję, by to zrobić – w zamian otrzyma rzeczywiście korzystną i niedrogą pożyczkę. Mało tego, jeśli uda mu się spłacić pożyczoną sumę w ciągu 30 dni, to tak naprawdę skorzysta z pożyczki za darmo.

* stan na 10.01.2018

Prosta Pożyczka – nowa oferta Providenta na Nowy Rok
5 (1 głosów)

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię