Wielka Loteria Providenta – do wygrania samochody i gotówka

Jeśli ktoś planuje skorzystać w najbliższym czasie z pożyczki w firmie Provident, ma szanse wziąć udział w Wielkiej Loterii i wygrać albo samochód marki Ford albo gotówkę. Poniżej przedstawiamy szczegóły promocji oraz jej warunki.

Wielka Loteria – tylko do 26 czerwca

Wielka Loteria firmy Provident przeznaczona jest dla wszystkich klientów firmy, którzy w dniach od 23 maja do 26 czerwca 2018 roku wezmą pożyczkę i zgłoszą swój udział w Loterii poprzez przesłanie numeru umowy pożyczkowej na wskazany numer SMS lub zarejestrują się na stronie loteria.provident.pl. Promocja trwa więc tylko miesiąc i obejmuje wyłącznie osoby, które faktycznie zaciągną pożyczkę we wskazanym okresie. Nie jest ważne, czy jest to dla nich pierwsza, czy kolejna pożyczka!

Należy jednak uważać na pewne ograniczenia – w losowaniu nagród nie będą mogły wziąć udział osoby, które:

  • spłaciły swoją pożyczkę do 14 dni od dnia podpisania umowy,
  • odstąpiły od umowy pożyczki,
  • zalegają ze spłatą raty.

Co można wygrać w Wielkiej Loterii Providenta?

Organizator Loterii przygotował nagrody rzeczowe i pieniężne o łącznej wartości 879 610 zł i są to:

samochod-provident
5 samochodów marki Ford Eco Sport 1.0 EcoBoost (każdy o wartości 68 tys. zł) – dodatkowo każdy zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną na pokrycie podatku w wysokości 7592 zł brutto
pieniadze-provident
500 nagród pieniężnych w wysokości 1000 zł każda

Przewidzianych jest 5 losowań nagród, które będą się odbywać raz w tygodniu. Do 24 lipca 2018 roku każdy zwycięzca ma być poinformowany telefonicznie o wygranej. Lista zwycięzców będzie również widoczna na oficjalnej stronie internetowej Loterii: https://www.loteria.provident.pl.

Koniec „Pożyczki na Start” dla nowych klientów

Przy okazji ogłoszenia Wielkiej Loterii Provident poinformował, że od dnia 23 maja 2018 roku nowi klienci firmy nie będą już mogli skorzystać z promocyjnej „Pożyczki na Start”. Pożyczka ta została wprowadzona do oferty 11 kwietnia 2018 roku i polegała na tym, że można było pożyczyć kwotę od 500 do 1500 zł i spłacić ją w 4 miesięcznych ratach przy RRSO 0%.

Wciąż jednak będzie obowiązywać promocja „Za 0 w miesiąc”. Jest to pożyczka, którą można spłacić albo w comiesięcznych ratach i wówczas trzeba także opłacać odsetki zgodnie ze standardowym cennikiem, albo zwrócić całą kwotę pożyczki do 30 dni od dnia zawarcia umowy i dzięki temu być zwolnionych ze wszystkich kosztów.

Wielka Loteria Providenta to gratka dla wszystkich osób, które planowały skorzystać z oferty firmy, ale także dla osób, które wahają się, którego pożyczkodawcę wybrać. Szansa wygrania samochodu lub 1000 zł jest dość kusząca, dlatego może przyciągnąć sporą rzeszę nowych klientów.

Wielka Loteria Providenta – do wygrania samochody i gotówka
Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię