Vivus pożycza do 2000 zł za darmo wraz z nową promocją

Lider w branży pożyczek internetowych – Vivus – nie zwalnia tempa. Tym razem firma zwiększa kwotę darmowej pożyczki do 2000 zł, a stali klienci mogę pożyczyć nawet 5000 zł. Dodatkowo od dziś nowi klienci marki mogą skorzystać promocji „Więcej na dłużej”.

Wielka konkurencja na rynku pożyczek pozabankowych sprawia, że pożyczkodawcy prześcigają się w dostarczaniu nowych promocji i ofert dla swoich klientów. Nie inaczej postąpiła marka Vivus, która podniosła kwotę darmowej pożyczki z 1600 zł do aż 2000 zł, a w przypadku kolejnych pożyczek, zwiększyła limit z 4000 zł do 5000 zł.

Tylko w lutym nowi klienci firmy mogą skorzystać z oferty „więcej na dłużej”, dzięki której możliwe jest darmowe odroczenie płatności nawet na 30 dni! Jak to działa:

  • weź pierwszą darmową pożyczę w wybranej kwocie i terminie spłaty
  • zwróć minimum połowę pożyczki przed wybranym terminem spłaty
  • otrzymaj dodatkowy okres spłaty gratis

Przykład: Bierzesz pożyczkę w kwocie 2000 zł na 30 dni. Po upływie 30 dni spłacasz minimum 1000 zł kwoty pierwotnej i otrzymujesz kolejne 30 dni na spłatę pozostałej części – 1000 zł.

Jak wziąć udział w promocji Vivus

Aby zostać uczestnikiem promocji należy znajdować się w przedziale wiekowym 20-78 lat oraz otrzymać od organizatora konkursu pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki. Należy zauważyć, że w promocji biorą udział tylko nowe pożyczki, także biorąc kolejną pożyczkę w Vivus zasady spłaty są standardowe.
Darmowe rozszerzenie okresu spłaty jest dostępne tylko raz dla nowych klientów, w czasie trwania promocji.

Będąc uczestnikiem promocji trzeba pamiętać, aby przy spłacie pożyczki, prawidłowo oznaczyć tytuł przelewu. W tym wypadku powinno wyglądać to tak: “Promocja, wpłata nr (numer pożyczki Pożyczkobiorcy)”. Pozwoli to pożyczkodawcy prawidłowo zakwalifikować Twój przelew.

Promocja wystartowała dziś (08.02.2016) i potrwa do ostatniego dnia lutego, do północy. To świetna okazja, żeby podreperować zimowy budżet, a 60 dni na spłatę daje dużo komfortu podczas planowania lutowych zakupów.
Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, dotyczących promocji, kliknij w poniższy link:

Szczegóły
Vivus pożycza do 2000 zł za darmo wraz z nową promocją
Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię