Ostatnie dni promocji Providenta – pożyczka „za 0 zł w miesiąc”

Tylko do 4 października 2017 roku nowi klienci firmy Provident mogą skorzystać z promocji pożyczki „za 0 zł w miesiąc”. Oferta dotyczy Pożyczki Miesięcznej na Konto oraz Pożyczki Miesięcznej w Gotówce.

Na czym polega promocja?

Osoby po raz pierwszy korzystające z usług firmy Provident, mogą do 4 października br. zaciągnąć Pożyczkę Miesięczną na Konto lub w Gotówce na promocyjnych warunkach. Polegają one na otrzymaniu specjalnego uprawnienia do spłaty równowartości całkowitej kwoty pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, pod warunkiem, że spłata ta nastąpi najpóźniej w terminie spłaty pierwszej miesięcznej raty pożyczki i nie wcześniej niż:

  • 15 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej w Gotówce
  • 22 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej na Konto

Na 0 zł kosztów można więc liczyć tylko w przypadku spłaty pożyczki w ciągu 1 miesiąca i po określonym czasie trwania umowy.

W przypadku braku możliwości zwrócenia kwoty pożyczki w okresie jednego miesiąca należy ją spłacić zgodnie z harmonogramem spłat i ponosząc koszty określone w umowie.

Warunki Pożyczki Miesięcznej w Providencie

O Pożyczkę Miesięczną można wnioskować online na stronie internetowej firmy Provident, a do złożenia wniosku konieczne jest posiadanie: dowodu osobistego, dokumentu poświadczającego dane adresowe i w niektórych przypadkach także dokumentu poświadczającego wysokość dochodów.

Ubiegać się można o kwotę od 300 do 4000 zł. Standardowo pożyczkę należy spłacać w miesięcznych ratach, a okres spłaty może wynosić 3, 6, 12 lub 18 miesięcy. Oczywiście zarówno samo przyznanie pożyczki, jak również jej wysokość oraz okres spłaty zależy od oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Koszty Pożyczki Miesięcznej według standardowego cennika są dość wysokie, ponieważ RRSO wynosi 160,50%. Według przykładu pożyczki przedstawionego na stronie internetowej opisującej promocję pożyczenie kwoty 2500 zł na okres 12 miesięcy wiąże się z kosztami rzędu 1544,12 zł. Korzystając z promocji „za 0 zł w miesiąc”, właśnie tyle można oszczędzić – należy jedynie spłacić 2500 zł w ciągu 1 miesiąca.

Ostatnie dni promocji Providenta – pożyczka „za 0 zł w miesiąc”
Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię