Nowa promocja Zaplo – spłacaj w terminie pożyczkę i otrzymuj co pół roku gotówkę

Z dniem 1 grudnia 2017 roku ruszyła nowa promocja „Nagroda od Zaplo”, dzięki której klienci firmy mogą otrzymać gotówkę, w sumie nawet do 1500 zł. Warunkiem otrzymania Nagrody pieniężnej jest oczywiście zaciągnięcie pożyczki w czasie trwania promocji, ale nie tylko, ponieważ dużo ważniejsze jest terminowe wywiązywanie się ze spłaty rat.

Warunki uczestnictwa w promocji „Nagroda od Zaplo”

Promocja rozpoczęła się 1 grudnia i z założenia ma trwać do 10 stycznia 2018 roku, jednak organizator zastrzega sobie możliwość jej przedłużenia. Uczestnikami promocji mogą być osoby, które w czasie jej trwania zaciągną pożyczkę w Zaplo.pl, ale pod warunkiem, że nie są pracownikami firmy lub ich rodziną i że nie korzystają w tym czasie z innych promocji. Można więc wywnioskować, że z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci Zaplo, jak i osoby, które po raz kolejny chcą wziąć pożyczkę w serwisie. Dość istotne jest jednak, by pożyczka była wzięta na okres minimum 6 miesięcy, ponieważ tylko wtedy można skorzystać z promocyjnej nagrody.

Na czym polega promocja?

Nazwa promocji „Nagroda od Zaplo” sugeruje, że jej uczestnicy mogą liczyć na nagrody od firmy. Rzeczywiście, chodzi tutaj o nagrody pieniężne, które będą wypłacane tylko tym osobom, które spełnią następujące warunki:

  • w czasie trwania promocji zaciągną pożyczkę na okres co najmniej 6 miesięcy
  • będą spłacać terminowo wszystkie poszczególne raty zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat (spóźnienie się ze spłatą choćby jednej raty, ale także wcześniejsza spłata pożyczki pozbawia uczestnika prawa do otrzymania nagrody pieniężnej)

Nagrody mają być wypłacane co pół roku, czyli po uregulowaniu przez uczestnika promocji 6 kolejnych rat pożyczki. Wysokość wypłacanej nagrody zależy od kwoty zaciągniętej pożyczki:

  • 100 zł – otrzymają osoby mające pożyczki w kwocie do 5000 zł
  • 200 zł – otrzymają osoby spłacające pożyczki w wysokości od 5100 do 9900 zł
  • 250 zł – otrzymają pożyczkobiorcy spłacający pożyczki od 10 000 zł w górę

Czy rzeczywiście można otrzymać nawet 1500 zł?

Na głównej stronie Zaplo.pl widnieje hasło reklamujące promocję, które obiecuje otrzymanie z jej tytułu nawet 1500 zł. Jak to możliwe? To proste – jeśli weźmiemy pożyczkę w najwyższej możliwej kwocie 10 000 zł i jej spłatę rozłożymy na maksymalną liczbę 36 rat, to będzie nam przysługiwać aż 6 wypłat (co pół roku) Nagród w wysokości 250 zł, co w sumie daje właśnie sumę 1500 zł. Warto jednak zauważyć, że koszt pożyczki o takich parametrach (10 000 zł z okresem spłaty 36 miesięcy) wynosi 11 616,12 zł (dane według kalkulatora). Jeśli tę samą kwotę 10 000 zł pożyczymy na krótszy okres 24 miesięcy, to koszt ten wyniesie 9 574,80 zł, czyli o około 2 041 zł mniej. Promocja prawdopodobnie ma więc zachęcić do brania wyższych kwot pożyczek i rozkładania ich na większą liczbę rat, ponieważ Nagrody zapewniają częściowe zrekompensowanie wyższych z tego tytułu kosztów.

Najnowsza promocja Zaplo.pl nie przez przypadek ruszyła w najgorętszym zakupowym okresie przedświątecznym, gdzie mnóstwo osób rzeczywiście potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki. Dzięki niej można sobie pozwolić na pożyczenie większej kwoty i rozłożenie jej spłaty na bezpieczną liczbę rat bez martwienia się o zbyt wysokie koszty pożyczki. Warto jednak pamiętać, że jednym z najważniejszych warunków skorzystania z promocji jest terminowa spłata rat. Z tego względu zanim skusimy się na promocję, dobrze przeliczmy nasze możliwości finansowe i dopasujmy do nich wysokość miesięcznej raty w taki sposób, byśmy bez problemu mogli je spłacać w terminie i otrzymywać w zamian za to Nagrody pieniężne.

Nowa promocja Zaplo – spłacaj w terminie pożyczkę i otrzymuj co pół roku gotówkę
Dodaj swoją ocenę

O autorze

Michał Kamiński
Michał Kamiński 246 artykuły

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat finansów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od 3 lat pisze partykuły dla największych portali finansowych w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie w sektorze pożyczek pozabankowych, a także produktów bankowych. Wolny czas poświęca na podróżowanie oraz fotografię przyrody.

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię