Promocja w Euroloan – pierwsza spłata limitu dopiero za 100 dni!

Euroloan to marka pożyczek online, które szerzej znane są jako „pożyczki po fińsku”. W rzeczywistości serwis proponuje dwa rodzaje pożyczek: pożyczkę ekspresową oraz limit odnawialny, który przypomina trochę zasady działania karty kredytowej. Tylko do końca grudnia 2018 r. można skorzystać z promocji, dzięki której pierwsza spłata limitu przesunięta może być o 100 dni.

Na czym polega promocja?

Promocja Euroloan jest bardzo prosta – dotyczy ona wyłącznie limitu odnawialnego i polega na tym, że osoby, które złożą wniosek o przyznanie limitu do końca grudnia 2018 roku, mogą skorzystać z możliwości przesunięcia pierwszej spłaty o 100 dni. Aby zrozumieć sens promocji, warto przypomnieć zasady działania limitu odnawialnego w Euroloan.

Jak działa limit odnawialny w Euroloan?

Jest to limit, który można otrzymać w wysokości do 40 000 zł. Kwota zależy od oceny zdolności kredytowej i zwykle wynosi do kilku tysięcy złotych.

Przyznany limit można wykorzystać w całości lub tylko częściowo w dowolnym momencie – pierwszy raz nie może być to jednak więcej niż 50% przyznanego limitu. Dopiero potem otrzymuje się pocztą kod aktywacyjny, który „odblokowuje” pozostałą część limitu (należy też uiścić pierwszą wpłatę).

Klient otrzymuje też informację na temat tego, ile wynosi kwota minimalna do spłaty, którą musi wpłacać raz w miesiącu w ustalonym przez siebie dniu. Część kwoty minimalnej przeznaczona jest na opłaty i odsetki, część na spłatę kapitału, który częściowo wraca na konto i jest ponownie dostępny w ramach limitu. W ten sposób spłaca się pożyczkę aż do całkowitej jej spłaty – okres spłaty może natomiast wynosić nawet 60 miesięcy (przy wyższych kwotach limitu).

Czy warto skorzystać z promocji Euroloan?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pożyczka po fińsku powinna się nazywać bardziej „pożyczką po chińsku”, jednak jej zasady są tylko pozornie skomplikowane. Są one tak naprawdę bardzo podobne do zasad działania karty kredytowej, przy której niezwykle ważne jest pilnowanie terminów spłat kwot minimalnych, a także bardzo ostrożne wykorzystanie limitu. W przeciwnym razie pożyczka w tej formie może okazać się bardzo kosztowna.

Promocja „Pierwsza spłata za 100 dni” pozwala nam jedynie przesunąć w czasie to, co nieuniknione, czyli spłatę zadłużenia. Im zrobimy to później, tym większe zostaną nam naliczone odsetki. Warto także pamiętać, że zgodnie z ogólnymi zasadami pożyczki dopóki nie dokonamy pierwszej spłaty, będziemy mogli wykorzystać jedynie 50% limitu.

Promocja w Euroloan – pierwsza spłata limitu dopiero za 100 dni!
Dodaj swoją ocenę

O autorze

Katarzyna Zet
Katarzyna Zet 15 artykuły

Z wykształcenia ekonomistka, która zawodowo od przeszło 15 lat związana jest z branżą finansową. Od 5 lat copywriterka, która specjalizuje się w tworzeniu wartościowych treści na portale internetowe m.in. Hintigo.pl, a także tekstów dla firm z branży finansowej i nie tylko. Prywatnie miłośniczka podróżowania, smakowania kuchni świata, dobrych kryminałów i wycieczek rowerowych.

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię