Promocja w Credit Agricole – raty 0%

Banki coraz częściej zachęcają nas do korzystania z kart kredytowych zamiast zaciągania pożyczek konsumpcyjnych. W tym miesiącu pisaliśmy już o promocji Citibanku, który dla nowych klientów decydujących się na kartę przygotował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W sierpniu rusza też promocja banku Credit Agricole związana z kartami – w tym przypadku proponowana jest zamiana tradycyjnego rozliczenia zadłużenia karty na spłatę w ratach 0%.

Trzymiesięczna promocja tylko dla nowych klientów

Promocja na karty kredytowe w Credit Agricole ruszyła 1 sierpnia i będzie trwać do 31 października 2018 roku, a więc równo 3 miesiące. Skorzystać z niej mogą wyłącznie nowi klienci banku, którzy w tym czasie złożą wniosek o kartę kredytową Standard, Silver lub Gold. Po otrzymaniu karty i dokonaniu nią transakcji w czasie obowiązywania promocji będą mogli rozłożyć spłatę zadłużenia na wygodne raty 0%.

  • wartość minimalna transakcji to 300 zł
  • spłata może być rozłożona na 3, 6 lub 12 miesięcy
  • brak opłat związanych z uruchomieniem spłaty ratalnej – 0 zł prowizji i 0% odsetek (RRSO 0%)
  • uruchomienie spłaty ratalnej wymaga wizyty w placówce lub wykonania telefonu do banku
  • rozłożenie spłaty na raty nie wiąże się z dodatkowym badaniem zdolności kredytowej (jest ona analizowana wyłącznie przy rozpatrywaniu wniosku o wydanie karty).

Skorzystanie z promocyjnych warunków rozłożenia spłaty zadłużenia na raty nie wymaga też dodatkowych formalności.

Ile można pożyczyć na raty w ramach promocji?

Minimalna kwota, jaką można rozłożyć na raty po wykorzystaniu jej w ramach karty kredytowej to 300 zł. Maksymalna natomiast zależy od wielu czynników. Najważniejszym ograniczeniem jest oczywiście limit zadłużenia na karcie, który uzależniony jest od rodzaju karty oraz zdolności kredytowej. W przypadku karty Visa Standard limit może wynieść do 10 000 zł, przy karcie Silver wynosi on do 20 000 zł, a na karcie Gold do 50 000 zł.

Decydując się na kartę kredytową, warto pamiętać, że po zakończeniu okresu promocyjnego, wszystkie kolejne transakcje obciążające limit kredytowy na karcie trzeba rozliczać już według standardowych warunków – w Credit Agricole okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni.

Credit Agricole zachęca do zamawiania jego kart kredytowych także ze względu na korzyści płynące z Klubu Rabatowego. Jest to program rabatowy dla właścicieli kart kredytowych Credit Agricole, który pozwala uzyskać atrakcyjne zniżki w około 10 000 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Przykładowo płacąc kartą za zakupy w sklepie Mohito, można dostać 10% zniżki, natomiast w sklepie Troll nawet 15% rabatu.

Promocja w Credit Agricole – raty 0%
4 (1 głosów)

O autorze

Michał Kamiński
Michał Kamiński 232 artykuły

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat finansów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od 3 lat pisze partykuły dla największych portali finansowych w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie w sektorze pożyczek pozabankowych, a także produktów bankowych. Wolny czas poświęca na podróżowanie oraz fotografię przyrody.

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię