Promocja pożyczki 0% w Eurobanku

Wiosenne wydatki są trudne do udźwignięcia? Z początkiem kwietnia Eurobank ruszył z nową akcją promocyjną, która może pomóc rozwiązać ten problem. Na akcję składają się: teleturniej internetowy z nagrodami pieniężnymi oraz promocja na pożyczki online z oprocentowaniem 0%. Obie „atrakcje” dostępne są wyłącznie w Internecie w tzw. Szybkiej Kasie Eurobanku, którą obsługują sympatyczne wampiry znane z reklam TV.

Promocja pożyczki 0% – pożycz od 500 do 4000 zł całkowicie online

Eurobank już od dłuższego czasu promuje swoje pożyczki internetowe, które przypominają pozabankowe chwilówki online. Są nawet reklamowane podobnym hasłem: „Pieniądze nawet w 15 minut”.

Promocja „Pożyczka przez Internet – oprocentowanie 0%” odbywa się już po raz drugi i podobnie jak w poprzedniej edycji jej warunki wyglądają następująco:

  • pożyczyć można od 500 do 4000 zł,
  • okres kredytowania może wynieść do 36 miesięcy,
  • oprocentowanie wynosi 0%,
  • RRSO to 9,66% (nie jest więc to pożyczka za darmo!).

O pożyczkę można wnioskować całkowicie online tutajnie jest potrzebne zaświadczenie o dochodach i nie trzeba być klientem banku. Należy jednak mieć ważny dowód osobisty, własne konto bankowe (niekoniecznie w Eurobanku), a także wpisać w formularzu wniosku dane pracodawcy lub prowadzonej działalności gospodarczej.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze są przesyłane na rachunek klienta nawet w 15 minut (Eurobank stosuje przelewy ekspresowe). Cała procedura udzielania pożyczki odbywa się online – warunki umowy kredytowej akceptuje się za pomocą kodu SMS.

Z promocji na pożyczki online z oprocentowaniem 0% można skorzystać od 1 kwietnia do 31.05.2019 r.

Najnowsza akcja promocyjna Eurobanku to dobra okazja, by uzupełnić swoje konto dodatkową gotówką potrzebną na wiosenne wydatki. Można wziąć udział wyłącznie w teleturnieju, bądź jedynie zaciągnąć pożyczkę, lecz równie dobrze można skorzystać z obu opcji dostępnych na stronie swojej Szybkiej Kasy.

Internetowy teleturniej – zagraj z wampirami o 500 zł

Kolejną propozycją Eurobanku w wiosennej akcji promocyjnej jest teleturniej – można w nim wziąć udział online tutaj.

Zabawa polega na obejrzeniu krótkich filmów z reklamami pożyczki online oraz odpowiedzeniu na 3 pytania zamknięte oraz 1 otwarte. Wszystkie pytania nawiązują do spotów reklamowych, więc by udzielić prawidłowych odpowiedzi, wystarczy je uważnie obejrzeć. Aby było zabawniej, o tym, czy odpowiedź jest prawidłowa czy nie, informują wampiry, które występują w filmikach reklamowych.

Po przebrnięciu przez wszystkie pytania należy podać swoje dane w formularzu – imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Poświęcenie dosłownie kilku minut na obejrzenie filmów i udzielenie odpowiedzi na pytania daje szansę na wygranie 500 zł. W każdym tygodniu kwotę tę może wygrać 10 osób, a w ciągu całego okresu obowiązywania konkursu (od 1.04. do 26.05.2019 roku) zwycięzców ma być w sumie 80.

Promocja pożyczki 0% w Eurobanku
5 (1 głosów)

O autorze

Katarzyna Zet
Katarzyna Zet 27 artykuły

Z wykształcenia ekonomistka, która zawodowo od przeszło 15 lat związana jest z branżą finansową. Od 5 lat copywriterka, która specjalizuje się w tworzeniu wartościowych treści na portale internetowe m.in. Hintigo.pl, a także tekstów dla firm z branży finansowej i nie tylko. Prywatnie miłośniczka podróżowania, smakowania kuchni świata, dobrych kryminałów i wycieczek rowerowych.

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię