Promocja Eurobank – pożyczka na 6 miesięcy!

Darmowe pożyczki oferowane nowym klientom przez firmy pożyczkowe stały się tak popularne, że już na nikim nie robią większego wrażenia. W zasadzie już w każdym serwisie pożyczkowym można zupełnie za darmo skorzystać z chwilówki online, którą jednak trzeba spłacić w ciągu maksymalnie 30 dni. Najnowsza promocja Eurobanku jest zupełnie inna – dzięki niej można skorzystać z pożyczki za darmo, spłacając ją nawet przez 6 miesięcy!

Promocja „Pożyczka do 1000 zł z RRSO 0%” – tylko do 30 listopada!

Najnowsza promocja Eurobanku rozpoczęła się 15 października 2018 roku i planowo ma się zakończyć 30 listopada. Dotyczy ona pożyczki gotówkowej przeznaczonej dla osób fizycznych, z której można skorzystać całkowicie online.

Warunki promocji są następujące:

  • pożyczyć można od 500 do 1000 zł,
  • spłatę pożyczki można rozłożyć na miesięczne raty – od 3 do 6 rat,
  • jest to szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach,
  • cała procedura odbywa się online, a środki można mieć nawet w 15 minut.

Z regulaminu promocji wynika, że skorzystanie z pożyczki za darmo nie jest obwarowane warunkiem jej terminowej spłaty.

Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z promocji Eurobanku?

Z darmowej pożyczki do 1000 zł w Eurobanku mogą skorzystać osoby fizyczne, które mają zdolność do czynności prawnych, złożą prawidłowo wniosek online, otrzymają pozytywną decyzję kredytową i zawrą umowę pożyczki.

Jak więc wygląda proces zaciągania promocyjnej pożyczki? Odbywa się on całkowicie przez Internet i wymaga wykonania następujących czynności:

  1. Wybrania kwoty pożyczki i okresu jej spłaty przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie promocji: https://kredyt.eurobank.pl
  2. Wypełnienia wniosku online – wymagane jest podanie danych z dowodu osobistego, danych dotyczących konta bankowego, a także danych pracodawcy lub swojej działalności gospodarczej.
  3. Weryfikacji konta bankowego za pomocą przelewu weryfikacyjnego.
  4. Zaczekania na decyzję kredytową.
  5. Zapoznania się w umową i akceptacji jej warunków za pomocą kodu SMS.
  6. Otrzymania środków na konto.

Najnowsza promocja Eurobanku to bez wątpienia ciekawa alternatywa dla promocji instytucji pożyczkowych, których promocyjne pożyczki za darmo są udzielane na bardzo krótki termin, bo zwykle na 30 dni, a do tego warunkiem skorzystania z rabatu na koszty pożyczki jest terminowy zwrot pełnej sumy pożyczonych środków. W przypadku promocji Eurobanku nawet niewielką kwotę można rozłożyć na 6-miesięczny okres spłaty i wciąż być zwolnionym ze wszystkich kosztów pożyczki. Przy pożyczce w kwocie 1000 zł i spłacie rozłożonej na 6 rat miesięczna rata wyniesie więc około 166 zł.

 

To wyjątkowo trafiona oferta przed świętami, z której zapewne zechce skorzystać wiele osób. Warto jednak pamiętać, że na pożyczkę w Eurobanku szanse mają osoby z dobrą historią kredytową, a także mające stałe zatrudnienie lub działalność gospodarczą.

O autorze

Michał Kamiński
Michał Kamiński 185 artykuły

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat finansów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od 3 lat pisze partykuły dla największych portali finansowych w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie w sektorze pożyczek pozabankowych, a także produktów bankowych. Wolny czas poświęca na podróżowanie oraz fotografię przyrody.

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię