Pożyczka Zimowa 0o w Alior Banku – pożycz do 50 000 zł bez prowizji!

Alior Bank od wielu miesięcy konsekwentnie promuje swoje pożyczki online, zachęcając do ich skorzystania poprzez różne promocje. Najnowsza z nich skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Pożyczka Zimowa 00 to pożyczka bez prowizji, która dodatkowo wzbogacona jest o ubezpieczenie na życie. Poniżej wyjaśniamy, kto może skorzystać z tej promocyjnej oferty i na jakich warunkach.

Pożyczka internetowa z zamrożoną prowizją

Pożyczka Zimowa 00 to promocyjna pożyczka gotówkowa przeznaczona dla klientów indywidualnych na dowolny cel, z której skorzystać można wyłącznie przez Internet.

Najważniejsze parametry pożyczki przedstawiają się następująco:

  • kwota pożyczki – do 50 000 zł
  • prowizja – 0%
  • oprocentowanie zmienne – 6,9%

W ofercie jest jednak mały haczyk, ponieważ jednym z kluczowych warunków skorzystania z promocyjnych warunków jest zawarcie umowy ubezpieczenia na życie, która zwiększa koszty pożyczki. Doskonale to pokazuje przykład reprezentatywny widniejący na stronie Alior Banku.

Przy pożyczce w wysokości 14 400 zł udzielonej na 60 miesięcy na koszt pożyczki składają się:

  • prowizja – 0 zł
  • odsetki – 2 977,89 zł
  • ubezpieczenie – 1 678,61 zł

Całkowity koszt pożyczki wyniesie zatem 4 656,50 zł, a rata miesięczna przy 60-miesięcznym okresie spłaty będzie równa 317,62 zł.

Kto i w jaki sposób może skorzystać z promocji?

Promocyjna Pożyczka Zimowa w Alior Banku to pożyczka, z której skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci banku, a konkretnie te osoby, które nie były klientami indywidualnymi Aliora przed dniem 1 listopada 2018 r. Należy też pamiętać, że o pożyczkę można wnioskować wyłącznie online, a istotnym warunkiem promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane Pożyczką Zimową z prowizją 0% powinny wypełnić wniosek online, a następnie poczekać na kontakt telefoniczny ze strony banku i tą drogą dopełnić reszty formalności.

Bank obiecuje, że środki z tytułu pożyczki można otrzymać prosto na konto nawet w 1 dzień. Jednak przy wyższej kwocie pożyczki konieczne może być dostarczenie zaświadczenia o zarobkach, co zapewne wydłuży całą procedurę zawarcia umowy.

Pożyczka Zimowa z „zamrożoną prowizją” to atrakcyjna oferta nie tylko ze względu na brak prowizji, ale także na korzystne oprocentowanie, które łagodzi dodatkowe koszty pożyczki wynikające z ubezpieczenia.

Należy mieć na uwadze fakt, że obecnie większość banków nalega na zawarcie umowy ubezpieczenia przy zaciąganiu kredytu (nie jest to obowiązkowe, jednak niekiedy konieczne np. w celu skorzystania z promocyjnych warunków), dlatego porównując oferty, warto te dodatkowe koszty także brać pod uwagę. Przy zawieraniu umowy ubezpieczenia należy również dokładnie przeczytać jej warunki, a szczególnie tzw. wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela. W przypadku Pożyczki Zimowej Alior Banku ubezpieczycielem jest Ergo Hestia, a warunki ubezpieczenia opisane są tutaj.

 

O autorze

Michał Kamiński
Michał Kamiński 154 artykuły

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat finansów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od 3 lat pisze partykuły dla największych portali finansowych w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie w sektorze pożyczek pozabankowych, a także produktów bankowych. Wolny czas poświęca na podróżowanie oraz fotografię przyrody.

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię