Pożyczka za darmo na 4 miesiące – nowa promocja Providenta

Firma Provident już od dłuższego czasu prowadzi w mediach intensywną kampanię reklamową i co rusz zaskakuje nowymi promocjami. Od kwietnia nowych klientów ma przyciągnąć zupełnie nowa oferta – pierwsza pożyczka online za darmo na 4 miesiące, czyli Pożyczka na start 4 x 0 zł. Jest to prawdopodobnie pierwsza pożyczka ratalna za 0 zł na rynku pozabankowym, która tuż przed majowym długim weekendem może okazać się prawdziwym pożyczkowym hitem.

Warunki Pożyczki na start 4 x 0 zł

Pierwsza pożyczka online za darmo na 4 miesiące to produkt przeznaczony wyłącznie dla nowych klientów firmy Provident, którzy zechcą skorzystać z niego przez Internet (promocja dotyczy Pożyczki Samoobsługowej) lub telefon. Promocyjna pożyczka ma następujące parametry:

 • kwota pożyczki – od 500 do 1500 zł
 • okres kredytowania – 4 miesiące (dostępny jest tylko ta opcja)
 • sposób spłaty – 4 równe raty
 • RRSO – 0%

Według powyższych warunków dość łatwo jest obliczyć wysokość miesięcznej raty:

 1. Przy pożyczce w wysokości 500 zł – miesięczna rata wyniesie 125 zł
 2. Przy pożyczce w wysokości 1000 zł – miesięczna rata wyniesie 250 zł
 3. Przy pożyczce w wysokości 1200 zł – miesięczna rata wyniesie 300 zł
 4. Przy pożyczce w wysokości 1500 zł – miesięczna rata wyniesie 375 zł

Pożyczka jest całkowicie darmowa i co ważne, zerowe koszty są bezwarunkowe. Oznacza to, że w przypadku spóźnienia się ze spłatą raty nie zostaną naliczone standardowe koszty pożyczki, tak jak jest to robione w przypadku darmowych chwilówek. Będą jednak naliczone odsetki za opóźnienie w wysokości 14%.

Jak otrzymać darmową pożyczkę 4 x 0 zł?

Podstawowym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by skorzystać z najnowszej promocji firmy Provident, jest bycie nowym klientem firmy. Dodatkowo należy spełnić następujące wymagania:

 • mieć ukończone 18 lat
 • posiadać ważny dowód osobisty
 • mieć polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania w Polsce
 • posiadać własny rachunek bankowy
 • mieć stały dochód
 • dysponować własnym adresem e-mail i telefonem komórkowym

Pierwsza pożyczka za darmo na 4 miesiące może być udzielona całkowicie online. Aby o nią wnioskować, najpierw należy odwiedzić stronę firmy Provident, a następnie wypełnić formularz online (wpisać należy dane osobowe i kontaktowe oraz dane finansowe) i wybrać parametry swojej pożyczki. Potem trzeba poczekać na ofertę (decyzję kredytową). Jeśli zaproponowana kwota pożyczki nam odpowiada, należy ją zatwierdzić, a dodatkowo potwierdzić swoje dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł (kwota ta jest potem zwracana), należy również odbyć rozmowę telefoniczną z doradcą w celu potwierdzenia numeru telefonu.

Kwota pożyczki jest przelewana na konto klienta w ciągu 24 godzin, natomiast dokument umowy wraz z harmonogramem spłat jest przesyłany zarówno drogą elektroniczną, jak i pocztą tradycyjną na adres pożyczkobiorcy.

Wniosek o pożyczkę można złożyć także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 600 200 200.

Najnowsza promocja firmy Provident Pożyczka na start 4 x 0 zł z pewnością bije na głowę popularne darmowe chwilówki online, z których można korzystać bez opłat zaledwie przez 30 dni. Dłuższa spłata zobowiązania w ratach bez ponoszenia kosztów jest dla wielu osób wygodniejsza i bezpieczniejsza niż zwrot pełnej kwoty w ciągu miesiąca. Mankamentem oferty jest dość niska kwota pożyczki. Warto jednak pamiętać o innej promocji, wciąż obowiązującej w Providencie, dzięki której możemy pożyczyć do 15 000 zł na okres do 36 miesięcy i także być zwolnionym z prowizji i odsetek przy zwrocie pożyczki do 30 dni (spłata według harmonogramu wiąże się ze standardowymi kosztami).

 

Pożyczka za darmo na 4 miesiące – nowa promocja Providenta
2.6 (9 głosów)

Zobacz także

3 komentarze

 1. Mirek
  Październik 15, 09:12 Odpowiedz
  Dokładnie tak jak pisze Łucja. Strona "z promocją" przekierowuje nas do oferty z oprocentowanie rrso ponad 100% kiedy wypełnimy swoje dane. Handel?.
 2. łucja
  Lipiec 19, 08:38 Odpowiedz
  Ta pożyczka to sciema...Provident reklamuje się a nie mozna tej pozyczki dostac... w pewnej chwili podczas wypelniania wniosku strona sie zawiesz... jest to celowe dzialanie tej firmy... Zgłoszone do Uokiku

Dodaj opinię