Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania od Eurobanku – tylko do 31 lipca!

Najnowsza „Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” Eurobanku promowana jest w mediach zabawnymi spotami z wampirami w roli głównej. Przekaz reklam jest prosty – tylko nieśmiertelne wampiry mogą odkładać plany na wieczność, ludzie natomiast powinni realizować je tu i teraz, zwłaszcza jeśli mogą skorzystać z atrakcyjnej pożyczki Eurobanku. Promocyjna pożyczka jest rzeczywiście atrakcyjna – udzielana całkowicie online, na oświadczenie o dochodzie i z bardzo niskim RRSO 4,5%.

Tania pożyczka od Eurobanku – jakie są jej promocyjne warunki?

Promocja „Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” dotyczy Pożyczki Błyskawicznej, o której pisaliśmy tutaj.

Obowiązuje ona w dniach od 7 maja do 31 lipca 2018 roku i jest przeznaczona dla osób fizycznych. Parametry promocyjnej pożyczki są następujące:

  • kwota pożyczki: od 500 do 4000 zł
  • okres spłaty: od 3 do 10 miesięcy
  • oprocentowanie: 0%
  • prowizja: 1,96%

Osoby wnioskujące o pożyczkę przez Internet, mogą jej koszty sprawdzić za pomocą kalkulatora rat dostępnego na stronie internetowej. Wynika z niego, że zaciągając pożyczkę w wysokości 1000 zł na okres 3 miesięcy, zapłacić trzeba jedynie 19,99 zł – taki jest całkowity koszt kredytu, przy którym miesięczna rata wynosi 340 zł.

Promocyjna Pożyczka Błyskawiczna dostępna całkowicie online!

O promocyjną pożyczkę można ubiegać się w placówkach Eurobanku, a także za pośrednictwem bankowości internetowej, jeśli jest się posiadaczem konta osobistego Eurobanku. Dla nowych klientów przygotowano także możliwość skorzystania z pożyczki całkowicie online. Warunkiem otrzymania pożyczki przez Internet jest posiadanie m.in. własnego konta w banku oraz telefonu komórkowego. Najpierw na stronie https://kredyt.eurobank.pl należy wybrać kwotę pożyczki i liczbę rat, a następnie wypełnić formularz wniosku. W formularzu trzeba podać dane z dowodu osobistego, dane kontaktowe, numer konta bankowego, a także dokładne dane pracodawcy lub prowadzonej działalności gospodarczej. „Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” udzielana jest na oświadczenie o dochodach, a więc nie trzeba dostarczać zaświadczenia o zarobkach. Bank zastrzega jednak, że może o nie poprosić, jeśli taka konieczność wyniknie z oceny zdolności kredytowej.

Przykładowa wysokość rat dla wybranych okresów spłaty oraz kwot kredytu*:

kwota 12 miesięcy 24 miesiące 36 miesięcy 60 miesięcy
1 000 zł 99,45 zł 52,19 zł 36,50 zł
2 000 zł 198,89 zł 104,39 zł 72,99 zł 48,06 zł
3 000 zł 298,34 zł 156,58 zł 109,49 zł 72,09 zł
4 000 zł 379,97 zł 208,78 145,98 zł 92,12 zł

* stan na dzień 02.06.2018

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku trzeba zaakceptować umowę otrzymaną drogą elektroniczną – do akceptacji służy kod przesłany z banku SMS-em. Po dopełnieniu wszystkich formalności, pieniądze są natychmiast przelewane na konto klienta – Eurobank zapewnia, że można je mieć nawet w 15 minut, ponieważ są wysyłane przelewem ekspresowym.

Najnowsza promocja Eurobanku „Pożyczki z gwarancją niskiego oprocentowania” to bardzo atrakcyjna oferta, która ewidentnie próbuje być konkurencją dla pożyczek pozabankowych oferowanych w Internecie. Świadczą o tym nawet hasła reklamowe, jakie znaleźć można na specjalnie utworzonej na okoliczność promocji stronie internetowej https://wampiryw.pl – „pieniądze online w 15 minut”, „szybko”, „tanio” i „na oświadczenie o dochodach”. Choć w ramach promocji pożyczyć można niewielką kwotę do 4000 zł, to jednak bardzo niskie RRSO oraz uproszczona procedura udzielania pożyczki online z pewnością skuszą wiele osób potrzebujących szybko dodatkowej gotówki na pilne wydatki.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj

Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania od Eurobanku – tylko do 31 lipca!
5 (1 głosów)

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię