„Pożyczka na już” z Eurobanku – teraz z prowizją 0 zł

Od 15 stycznia 2018 roku w Eurobanku obowiązuje nowa promocja „Pożyczka na już”, która zgodnie z regulaminem ma potrwać aż do końca marca. Najważniejszym punktem promocji jest brak prowizji oraz możliwość otrzymania pożyczki na oświadczenie o dochodach, czyli bez dostarczania dokumentów potwierdzających zarobki.

Najważniejsze parametry promocyjnej „Pożyczki na już”

„Pożyczka na już” w Eurobanku to typowa pożyczka gotówkowa na dowolny cel, dzięki której można szybko pożyczyć kwotę od 500 do 4000 zł, a jej spłatę rozłożyć na wygodne raty na przestrzeni od 12 do 36 miesięcy. Promocyjne warunki pożyczki zapewniają jej niski koszt i są nimi:

  • 0 zł prowizji
  • 0 zł z tytułu opłaty przygotowawczej
  • stałe oprocentowanie 9,5%
  • RRSO 9,95%.

Reprezentatywny przykład pożyczki na stronie internetowej Eurobanku wskazuje, że rzeczywiście dzięki promocyjnym warunkom można pożyczyć pieniądze po dość niskich kosztach. Według przykładu za pożyczenie 2500 zł na okres 20 miesięcy należy bowiem zapłacić jedynie 212,99 zł.

Z promocji może skorzystać każdy pod warunkiem, że środków z „Pożyczki na już” nie będzie chciał przeznaczyć na spłatę już zaciągniętych zobowiązań w Eurobanku. Oznacza to, że o pożyczkę mogą ubiegać się zarówno nowi, jak i stali klienci banku.

Jak otrzymać „Pożyczkę na już” na promocyjnych warunkach?

O pożyczkę można ubiegać się wyłącznie w placówkach Eurobanku, choć wcześniej można zadzwonić na infolinię w celu uzyskania informacji o możliwościach wzięcia pożyczki. Przy wnioskowaniu o pożyczkę wymagane jest przedstawienie jedynie dowodu osobistego oraz oświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Oświadczenie jest dokumentem, w którym wnioskujący o pożyczkę samodzielnie określa wysokość swoich dochodów. W niektórych przypadkach, jeśli sytuacja finansowa klienta będzie budziła wątpliwości, bank może jednak zażyczyć sobie dokument potwierdzający otrzymywanie dochodów np. zaświadczenie od pracodawcy lub decyzję o przyznaniu emerytury. Eurobank uwzględnia różne źródła dochodów – także z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, umów cywilnoprawnych, umów najmu itp. Aby polepszyć swoją zdolność kredytową, z pewnością warto przedstawić wszystkie źródła.

Jak zapewnia sam Eurobank, decyzja kredytowa podejmowana jest bardzo szybko i w wielu przypadkach klient otrzymuje gotówkę w ciągu zaledwie 15 minut od złożenia wniosku. Maksymalny czas trwania całej procedury według banku może jednak wynieść nawet do 2 dni roboczych. Warto pamiętać, że decyzja o przyznaniu „Pożyczki na już” zależy od oceny zdolności kredytowej, której bank dokonuje m.in. na podstawie informacji uzyskanych z Biura Informacji Kredytowej.

O autorze

Michał Kamiński
Michał Kamiński 185 artykuły

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat finansów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Od 3 lat pisze partykuły dla największych portali finansowych w Polsce. Posiada bardzo duże doświadczenie w sektorze pożyczek pozabankowych, a także produktów bankowych. Wolny czas poświęca na podróżowanie oraz fotografię przyrody.

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię