Oglądasz MŚ w Piłce Nożnej? Skorzystaj z Mundialowej Promocji VIASMS!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej co prawda skończyły się dla naszej reprezentacji, jednak wciąż pozostało przed nami mnóstwo ekscytujących meczów między najlepszymi drużynami świata. Jeśli jesteś zapalonym kibicem, możesz przy okazji zgarnąć atrakcyjny rabat na koszty pożyczki w VIASMS!

Na czym polega Promocja Mundialowa?

Promocję zorganizowała znana firma pożyczkowa oferująca za pośrednictwem internetowego serwisu VIASMS.PL chwilówki w kwocie od 100 do 4000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Od 18 czerwca do 31 lipca 2018 roku można wziąć udział w zabawie polegającej na typowaniu wyników meczów – osoby, które prawidłowo odgadną wynik meczu, wygrają kod rabatowy na koszty pożyczki, który można wykorzystać do końca lipca przy zaciąganiu kolejnej pożyczki.

Wysokość rabatu może wynieść 10 lub 20% – zależy to od aktualnie posiadanych rabatów zgodnie z Programem Lojalnościowym.

Jak skorzystać z Promocji i gdzie obstawiać wyniki?

viasmsAby wziąć udział w zabawie, należy przede wszystkim spełnić podstawowy warunek Promocji, czyli mieć na koncie spłaconą w terminie co najmniej jedną pożyczkę w VIASMS lub być zupełnie nowym klientem firmy. Trzeba też mieć założony profil na Facebooku, ponieważ zabawa odbywa się za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego.

Przede wszystkim należy śledzić profil VIASMS na FB pod linkiem: https://www.facebook.com/ViaSMSpl/.

Pojawiają się tam komunikaty o rozpoczęciu obstawiania wyniku danego meczu wraz z linkiem do Messengera, pod którym należy podawać swoje typy. Wyniki można typować oczywiście w określonym terminie – osoby, którym uda się odgadnąć prawidłowy wynik, otrzymają za pośrednictwem platformy oraz na adres e-mail informację o uzyskanym kodzie rabatowym.

Warto pamiętać, że kody rabatowe można wykorzystać tylko do końca lipca przy zaciąganiu kolejnej pożyczki.

Miłej zabawy!

Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię