Noworoczna promocja w TakTo – pożyczka do 25 000 zł z obniżonym oprocentowaniem!

Choć najgorętszy okres pożyczkowy mamy już za sobą, to jednak po świętach także nie brakuje osób, które potrzebują skorzystać z szybkiej pożyczki. A jeśli tak, to być może zainteresuje je noworoczna promocja firmy TakTo Finanse „Pożyczka z obniżonym oprocentowaniem”.

Warunki promocji „Pożyczki z obniżonym oprocentowaniem”

Najnowsza promocja firmy TakTo Finanse rozpoczęła się jeszcze w listopadzie i ma trwać do 31 stycznia 2018 roku. Jej warunki są bardzo proste. Oferta skierowana jest do nowych klientów firmy, a dokładnie do osób, które nigdy wcześniej nie zawierały żadnej umowy pożyczki z firmą TakTo Finanse. Promocja polega na obniżeniu oprocentowania nominalnego pożyczek do 3% i obejmuje pożyczki w każdej wysokości, których spłata wynosi 6, 2, 18, 24, 30 lub 36 miesięcy.

Jakie pożyczki są dostępne w TakTo?

Warto przypomnieć, że TakTo Finanse Sp. z o.o. jest firmą należącą do Grupy Ultimo, która specjalizuje się w skupowaniu wierzytelności oraz windykacji należności. W serwisie TakTo.pl oferowane są pożyczki gotówkowe dla klientów indywidualnych, również tych uzyskujących dochody z tytułu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Pożyczyć można od 500 do nawet 25 000 zł, a spłatę rozłożyć na comiesięczne raty – od 6 do 36 rat. Na koszt pożyczki składa się oprocentowanie (standardowo 10%), opłata prowizyjna i opłata za udzielenie pożyczki. Promocja pozwala więc obniżyć tylko jeden składnik kosztów, czyli oprocentowanie, natomiast wszelkie dodatkowe opłaty są naliczane według standardowego cennika. Niestety firma TakTo Finanse nie udostępniła na czas promocji żadnego kalkulatora pozwalającego określić całkowite koszty pożyczki na promocyjnych warunkach.

Jak można otrzymać pożyczkę w TakTo.pl?

TakTo Finanse oferuje pożyczki przez internet oraz telefon, co oznacza że wniosek o pożyczkę można złożyć poprzez internetowy formularz kontaktowy lub podczas rozmowy telefonicznej z doradcą. Kontakt z doradcą jest nieunikniony tak czy owak, co więcej, firma wymaga do oceny kredytowej przesłania dokumentów poświadczających otrzymywanie dochodów. Należy je przesłać mailem, faksem lub MMS-em dopiero po uzyskaniu wstępnej decyzji kredytowej. Dodatkowo należy potwierdzić swoją tożsamość przy pomocy przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Dopiero po dopełnieniu tych formalności podejmowana jest ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki. Jeśli jest ona pozytywna, do klienta zostaje wysłana umowa kurierem. Po jej podpisaniu i odesłaniu do pożyczkodawcy można spodziewać się przelewu sumy pożyczki na konto. Ewentualnie można odebrać gotówkę na poczcie przy pomocy czeku GIRO.

Czy warto skorzystać z promocji „Pożyczki z obniżonym oprocentowaniem”? I tak i nie. Owszem, dzięki promocji można obniżyć koszt pożyczki, ale obniżka ta raczej nie będzie imponująca, ponieważ wciąż trzeba będzie uiścić pozostałe opłaty w standardowej wysokości, które do najniższych nie należą. Na niekorzyść firmy przemawiają także dość skomplikowane formalności przy ubieganiu się o pożyczkę. Jeśli ktoś szuka prostej i naprawdę korzystnej cenowo pożyczki na raty, to z pewnością znajdzie aktualnie dużo lepsze oferty u konkurencji.

Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię