Letnie promocje w Banku Millenium: pożyczka gotówkowa i pożyczka konsolidacyjna z niską ratą

Najnowsze letnie promocje Banku Millennium dotyczą aż dwóch produktów kredytowych: do 30 czerwca 2018 roku skorzystać można z pożyczki konsolidacyjnej „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium” a do 31 sierpnia z Pożyczki Gotówkowej z ratą 100 zł za każde pożyczone 5000 zł. Szczegóły promocji przedstawiamy niżej.

Pożyczka Gotówkowa 100 zł za każde pożyczone 5000 zł

Promocyjna Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium „100 zł raty” reklamowana jest hasłem, że „celnie trafia w Twoje potrzeby”. Z założenia ma być ona prosta, tania i wygodna ze względu na:

 • możliwość uzyskania wstępnej decyzji telefonicznie
 • prosty sposób liczenia wysokości rat – rata wynosi 100 zł za każde pożyczone 5000 zł.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Banku Millennium, którzy jednak nie mają w nim aktualnie zaciągniętej pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej. W ramach oferty skorzystać można z pożyczki o następujących parametrach:

 • kwota pożyczki do wyboru: 5000 zł lub 10 000 zł lub 15 000 zł
 • okres spłaty pożyczki: 60 miesięcy
 • prowizja za udzielenie pożyczki: 0 zł
 • oprocentowanie stałe: 7,42%
 • wysokość raty miesięcznej: 100 zł (przy pożyczce 5000 zł) lub 200 zł (przy pożyczce 10 000 zł) lub 300 zł (przy pożyczce 15 000 zł).

Wstępną decyzję kredytową można uzyskać telefonicznie (można swoje dane kontaktowe zostawić na stronie internetowej banku i poczekać na telefon od doradcy), ale potem należy w placówce dopełnić pozostałych formalności, czyli przede wszystkim dostarczyć dokumenty potwierdzające dochody. Przykładowo osoby otrzymujące dochody na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub o dzieło muszą dostarczyć do banku zaświadczenie od pracodawcy, potwierdzenia przelewu wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy i jeszcze PIT za ostatni rok.

Czy rzeczywiście promocja „100 zł raty” celnie trafia w potrzeby? Jej atutem są niewątpliwie proste warunki, jednak minusem ograniczony wybór co do kwot pożyczki i okresu jej spłaty, a także dość duże wymagania przy ubieganiu się o pożyczkę.

Pożyczka Konsolidacyjna „Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium”

Pożyczka Konsolidacyjna przeznaczona jest dla osób, które aktualnie nie mają żadnych aktywnych pożyczek w Banku Millennium, ale mają je w innych bankach i chcą je skonsolidować. Konsolidacja może dotyczyć kredytów i pożyczek, limitu w rachunku, a także zadłużenia w karcie kredytowej. Przeniesienie pożyczek do Banku Millennium i skorzystanie z promocji oznacza skorzystanie z preferencyjnych warunków konsolidacji w postaci:

 • 0 zł prowizji od konsolidowanych środków
 • korzystne oprocentowanie pożyczki konsolidacyjnej 5,7% (ma ona zastosowanie tylko do kwoty konsolidowanych środków)
 • możliwość pożyczenia dodatkowych środków z przeznaczeniem na dowolny cel (oprocentowanie tych środków jest już standardowe)
 • zamiany kilku dotychczasowych rat w jedną i o niższej wysokości.

Uwaga: Aby skorzystać z promocyjnych warunków pożyczki konsolidacyjnej, należy zdecydować się na ubezpieczenie „Bezpieczna Pożyczka”. Należy również spełnić wymagania dotyczące zdolności kredytowej – w tym celu trzeba przedstawić w banku dokładnie te same dokumenty potwierdzające dochody, co przy pożyczce gotówkowej.

Czy warto skorzystać z promocyjnej Pożyczki Konsolidacyjnej? Tak, ponieważ jej warunki finansowe są rzeczywiście korzystne. Aktualnie trudno znaleźć kredyt konsolidacyjny z oprocentowaniem niższym niż 6%, ponieważ średnio wynosi ono 7-10%. Warto jednak pamiętać, że w przypadku oferty Banku Millennium realny koszt konsolidacji będzie nieco wyższy ze względu na koszty związane z ubezpieczeniem.

 

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię