Kredyt z kieszonkową ratą od T-mobile – całkowicie online i tylko do końca lutego!

Do korzystania ze swoich usług bankowych T-mobile regularnie zachęca poprzez oferowanie ciekawych promocji. Tym razem jest to Kredyt z kieszonkową ratą, który można zaciągnąć w 100% przez Internet i bez konieczności dostarczania zaświadczeń o dochodach. To kolejna propozycja bankowego kredytu online (usługi bankowe dla T-mobile świadczy Alior Bank), która pod względem formalności niewiele się różni od tych stosowanych w firmach pożyczkowych. W promocji do 28 lutego do kredytu T-mobile dorzuca bon do sklepu Decathlon o wartości 200 zł.

Jaki kredyt dostaniemy w promocji?

Promocyjny Kredyt z kieszonkową ratą można zaciągnąć na następujących warunkach:

  • kwota kredytu może wynieść od 500 do 200 000 zł – umowę online można zawrzeć jednak tylko przy kredycie do 20 000 zł, w przypadku kwot wyższych umowę należy podpisać w obecności kuriera lub w placówce bankowej
  • spłatę rat można rozłożyć na okres od 3 miesięcy do 10 lat
  • oprocentowanie stałe 9,99%
  • RRSO 13,68%
  • w ramach promocji do 28 lutego w przypadku kredytu o wartości co najmniej 15 000 zł (nie licząc kosztów) klient otrzymuje bon do sklepu Decathlon o wartości 200 zł.

Otrzymanie nagrody w postaci ww. bonu uwarunkowane jest podpisaniem umowy kredytu do 28 lutego br.

Kredyt bez wizyty w oddziale – do 20 000 zł

Według informacji zamieszczonych na stronie promocji https://www.t-mobilebankowe.pl/pozyczka, Kredyt z kieszonkową ratą w T-mobile można otrzymać nawet tego samego dnia po wykonaniu 3 prostych kroków:

  1. Wypełnieniu formularza online.
  2. Rozmowie telefonicznej z przedstawicielem banku.
  3. Zawarciu umowy kredytowej (w sposób zdalny).

T-mobile zapewnia, że do otrzymania kredytu nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów o dochodach, ponieważ zdolność kredytową klienta ocenia na podstawie danych dotyczących jego historii kredytowej pobranych z Biura Informacji Kredytowej. Należy jednak pamiętać, że uproszczona procedura udzielania kredytu przez Internet dostępna jest jedynie dla niższych kwot.

Ile kosztuje Kredyt z kieszonkową ratą?

Zanim przystąpi się do wypełniania wniosku o kredyt, orientacyjne koszty i wysokość raty można sprawdzić na stronie internetowej T-mobile Usługi Bankowe, wykorzystując do tego praktyczny suwak. Przykładowo, jeśli zaznaczymy, że chcemy pożyczyć 2000 zł na okres 12 miesięcy, suwak pokaże, że nasza rata miesięczna wyniesie 199,78 zł. Dokładna jej wysokość zależy jednak od tego, czy zdecydujemy się skorzystać z ubezpieczenia kredytu, czy nie. Warto zwrócić uwagę, że udzielane całkowicie online pozabankowe pożyczki ratalne są dużo droższe. Przykładowo w serwisie Supergorsz.pl przy pożyczce o powyższych parametrach (2000 zł spłacane w 12 comiesięcznych ratach) wysokość miesięcznej raty wynosi 267,51 zł, czyli o niemal 30% więcej niż w T-mobile.

Kredyt z kieszonkową ratą od T-mobile udzielany online (do 20 000 zł) to interesująca propozycja dla osób, które chcą pożyczyć pieniądze bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu. Jest to z pewnością korzystniejsza alternatywa dla pożyczek przez internet, które przy podobnym zakresie formalności, są dużo droższe. Warto pamiętać także, że do końca lutego przy pożyczce o wartości co najmniej 15 000 zł, można od T-mobile Usługi Bankowe dodatkowo otrzymać bon na zakupy w sklepie Decathlon.

Zobacz także

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię