Konkurs w Citibank – wygraj 250 000 zł lub smartfony!

Równo miesiąc temu pisaliśmy o promocji w Citibank  – głośnik JBL z kartą Citibank. W w zamian za podpisanie umowy na kartę kredytową można było otrzymać przenośny głośnik JBL FLIP 3. Najwyraźniej promocja z nagrodami przypadła klientom do gustu, ponieważ już pod koniec lipca bank ogłosił nowy konkurs, w którym tym razem do wygrania jest albo 250 000 zł albo smartfony. Konkurs ponownie związany jest z kartami kredytowymi Citi Simplicity.

Zasady konkursu „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla nowych klientów Citibanku, którzy w czasie jego obowiązywania wykonają następujące czynności:

  • wypełnią formularz konkursowy na stronie konkurs w którym podadzą swoje dane kontaktowe i zaproponują hasło reklamowe dla karty Citi Simplicity,
  • w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą złożą wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i ją otrzymają (czyli spełnią warunki pod względem zdolności kredytowej),
  • aktywują kartę i maksymalnie do 30.11 2018 roku co najmniej raz zalogują się do serwisu bankowości internetowej, a także wykonają transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Konkurs trwa od 27 lipca do 1 października 2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17 grudnia 2018 r., natomiast o wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni najpóźniej do 16 stycznia 2019 roku.

Nagrody w konkursie

citi-nagrodyKażdy uczestnik konkursu, który spełni wszystkie jego warunki (czyli przede wszystkim podpisze umowę na kartę kredytową, aktywują ją i dokona nią transakcji o wymaganej wartości) otrzyma od organizatora elektroniczną kartę podarunkową na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 250 zł. Karta ma mieć formę e-kodu i mieć ważność przez 6 miesięcy.

Dodatkowo w dniu 17 grudnia 2018 roku komisja konkursowa wyłoni zwycięzców konkursu na podstawie oceny przesłanych haseł reklamowych. Autor najlepszego hasła otrzyma Nagrodę pierwszego stopnia, natomiast Nagrody drugiego stopnia przewidziano dla 200 osób.

Nagroda pierwszego stopnia to nagroda pieniężna w kwocie 250 000 zł

Nagroda drugiego stopnia to nagroda rzeczowa w postaci telefonu Samsung Galaxy A6 Dual 2018 (SM–A600F) o wartości 1300 zł

Nagrody w najnowszym konkursie Citibanku są dużo bardziej atrakcyjne niż w przypadku poprzedniej promocji, gdzie za spełnienie podobnych warunków można było otrzymać głośnik o wartości około 350 zł. Jednak tym razem by mieć szanse na nagrodę, należy wymyślić fajne hasło reklamowe. Konkurs bez wątpienia jest atrakcyjny, ale tylko dla osób, które tak czy owak zamierzały rzeczywiście skorzystać z karty kredytowej Citi Simplicity. Przed złożeniem wniosku o kartę warto pamiętać, że do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest zaciągnięcie zobowiązania w wysokości minimum 1000 zł. Szczegółowe informacje o karcie Citi Simplicity na stronie Citibanku.

Konkurs w Citibank – wygraj 250 000 zł lub smartfony!
3.3 (3 głosów)

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię