Kolejny darmowy kredyt gotówkowy! Tym razem z Getin Noble Banku

Coraz więcej banków postanawia powalczyć o nowych klientów w sposób znany dotąd wyłącznie z rynku chwilówek, czyli… pożyczkami bez odsetek i prowizji. Promocja taka przyniosła firmom pożyczkowym doskonałe efekty, dlatego w przypadku banków może sprawdzić się z podobnym skutkiem. „Powitalny kredyt gotówkowy” do 3000 zł z RRSO 0% oferuje do 31 marca Credit Agricole, natomiast Getin Noble Bank proponuje „Darmowy kredyt gotówkowy” do 2000 zł. I tej ofercie przyjrzymy się bliżej w niniejszym tekście.

Darmowy kredyt gotówkowy w Getin Noble Banku – jakie są warunki?

Z oferty darmowego kredytu gotówkowego skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci Getin Banku, a dokładnie osoby fizyczne, które nie mają czynnego produktu kredytowego w tym banku. Kolejnym warunkiem skorzystania z oferty jest wiek minimum 18 lat. Parametry kredytu są następujące:

  • kwota od 500 do 2000 zł
  • okres kredytowania – 12 miesięcy
  • oprocentowanie – 0%
  • prowizja – 0 zł

Reprezentatywny przykład kredytu widniejący na stronie internetowej oferty potwierdza brak kosztów kredytu – w przypadku skorzystania z pożyczki w wysokości 1900 zł na okres 12 miesięcy miesięczna rata wyniesie około 158,33 zł.

Getin Noble Bank obiecuje również, że wysokość raty kredytu będzie dopasowana do możliwości finansowych klienta. Samo przyznanie kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy.

Czy warto skorzystać z oferty?

Porównując ofertę Getin Noble Banku do propozycji banku Credit Agricole, ta druga jest korzystniejsza głównie dlatego, że oferuje wyższą maksymalną kwotę pożyczki za darmo, bo do 3000 zł. W obu przypadkach mamy do czynienia z okresem kredytowania do 12 miesięcy i w obu przypadkach z brakiem jakichkolwiek kosztów pożyczki w przypadku nowych klientów. Darmowy kredyt z Getin Noble Banku z pewnością powinien zwrócić uwagę osób korzystających do tej pory z pozabankowych pożyczek ratalnych i chwilówek – te pierwsze nie są w ogóle darmowe, natomiast drugie udzielane są jedynie na 30 dni. Warto mieć świadomość, że oferty bankowych darmowych kredytów mają na celu przede wszystkim przyciągnięcie nowych klientów, po to, by namówić ich w przyszłości na inne produkty bankowe, takie jak rachunek osobisty, lokaty, czy karty kredytowe.

Możesz chcesz wziąć pożyczkę na 30 dni to korzystniejsze i szybsze będzie zaciągnięcie chwilóki online – pisaliśmy o tym tutaj.

Zobacz także

1 Opinia

  1. Martyna
    Luty 10, 16:10 Odpowiedz
    Ktoś wie czy taki kredyt można dostać przez internet?

Dodaj opinię