Kioski pozyczkowe Many Many

Do samoobsługowych urządzeń rozmaitego typu jesteśmy już przyzwyczajeni – od lat korzystamy z bankomatów, wpłatomatów i biletomatów, a nawet z kas samoobsługowych w marketach. Teraz w podobnym urządzeniu możemy wziąć pożyczkę, kupić polisę ubezpieczeniową, a nawet doładować swoje konto gracza w PS4. Poznajcie kioski finansowe Many Many!

Nowoczesne kioski finansowe, w których obsłużysz się sam!

Many Many to marka należąca do firmy ATM Next S.A., która postanowiła wprowadzić na polski rynek innowacyjne urządzenia „świadczące” usługi finansowe. Już na pierwszy rzut oka przypominają one bankomaty – mają ekran dotykowy i klawiaturę, ale są również wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych z zakresu biometrii i sztucznej inteligencji takich jak czytnik kart, skaner, czytnik kodów AZTEC (do skanowania m.in. kodów z dowodów rejestracyjnych), a także kamerę portretującą. Dzięki nim użytkownicy urządzenia mogą zaciągnąć pożyczkę, przeprowadzając samodzielnie całą procedurę weryfikacyjną, albo wykupić od ręki polisę OC i AC dla swojego samochodu.

Jak wziąć pożyczkę w kiosku Many Many?

Jak na razie z innowacyjnych Kiosków Finansowych Many Many mogą skorzystać wyłącznie mieszkańcy Warszawy – urządzenia znaleźć można w następujących lokalizacjach:

 1. Broniewskiego 28 01-771 Warszawa
  Galeria Żoliborz
 2. Światowida 57 03-144 Warszawa
  Supermarket Auchan
 3. Meksykańska 8 03-948 Warszawa
  Supermarket Auchan

W kioskach dostępne są pożyczki firmy Provident – można je otrzymać od ręki po wykonaniu kilku prostych czynności w nowoczesnym automacie Many Many. Procedura wnioskowania o pożyczkę w Kiosku Finansowym różni się od procedury stosowanej przy pożyczkach online udzielanych przez Internet. Różnice dotyczą sposobu weryfikacji tożsamości – o ile w Internecie stosowana jest weryfikacja za pomocą konta bankowego, w kiosku Many Many wykorzystuje się w tym celu biometrię i skan dokumentów.

Chcąc skorzystać z pożyczki w kiosku, należy wykonać następujące kroki:

 1. Przy pomocy suwaka na ekranie dotykowym wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty.
 2. Zeskanować swój dowód osobisty i zrobić zdjęcie przy pomocy automatu (zdjęcie ma potwierdzić, że o pożyczkę ubiega się właściciel dowodu tożsamości).
 3. Odebrać pieniądze.

W trakcie wnioskowania o pożyczkę należy również wypełnić krótki formularz, a także wyrazić zgodę na weryfikację w BIK i BIG. Potrzebny jest też telefon komórkowy – przychodzi na niego kod SMS-em, który należy wpisać na ekranie automatu.

W ten prosty sposób można pożyczyć od 300 do 3000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Aktualnie firma proponuje promocję „Za 0 zł w miesiąc” – zwrot całej pożyczonej kwoty do 30 dni zwalnia klienta z wszystkich kosztów.

Biorąc pod uwagę parametry pożyczki dostępnej w Kioskach Finansowych Many Many, a także lokalizację urządzeń, z takiej formy finansowania mają korzystać przede wszystkim osoby, którym zabrakło gotówki na zakupy. Warto jednak zauważyć, że pożyczka wypłacana jest gotówką jak w bankomacie, dlatego usługa jest też dobrym rozwiązaniem dla osób, które z różnych względów nie mogą skorzystać ze zwykłej chwilówki online przelewanej na konto.

Zobacz także

3 komentarze

 1. mała porażka
  Grudzień 14, 06:24 Odpowiedz
  Nie dostałem pozyczki , zaznacza się zgody marketingowe waszego wizerunku , podaje status mieszkaniowy , zarobki , sprawdzaja BIK . Każdy widzi wasze dane zza pleców . Nie polecam Przypałowe urządzenie. RRSO 160 % Dobre gdy nie działa wam komputer albo internet ale ogólnie lipna sprawa . Po drobniaki trzeba schylać się i sięgać do podłogi. Niskie albo wysokie osoby będą miały problem z zeskanowaniem twarzy , przynieście ze sobą stołek.
 2. mirek
  Lipiec 15, 18:15 Odpowiedz
  No działa :) Kolega brał. Wprowadzasz wszystkie dane po czym skanujesz dowód i facjatę. Następnie weryfikacja i jak masz czyste bazy to wypłaca kasę :)

Dodaj opinię