Cashsport


cashsport-www

FirmaCASHSPORT.pl Sp. z o.o.
Adres wwwcashsport.pl
Telefon(22) 102 16 10
e-mailkontakt@cashsport.pl
Godz. pracyPon. – Piąt. 9:00 – 17:00
Sob. 9:00 – 14:00
Niedz. Nieczynne
Oceny klientów
[kkstarratings]


Cashsport.pl to serwis oferujący pozabankowe pożyczki ratalne oraz chwilówki z terminem spłaty do 60 dni. Jego właścicielem i jednocześnie pożyczkodawcą jest spółka o tej samej nazwie z Rawy Mazowieckiej, która została założona przez polskich przedsiębiorców w 2014 roku. Zarówno nazwa serwisu, jak i jego hasło reklamowe „Credit Fair Play” nawiązują do najlepszych zasad stosowanych w sporcie. Firma obiecuje najtańsze pożyczki na rynku, a nawet możliwość negocjowania warunków w przypadku znalezienia tańszej oferty.

Jaką pożyczkę można zaciągnąć w serwisie Cashsport.pl?

Zarówno kwota pożyczki, jak i okres jej spłaty zależą od tego, który raz korzysta się z usług serwisu.

I pożyczka – do 500 zł może być udzielona na okres 7, 14, 30 lub 60 dni

II pożyczka – do 1000 zł może być udzielona na okres  7, 14, 30 lub 60 dni

Dopiero od trzeciej pożyczki dostępny jest system ratalny:

III pożyczka – do 1200 zł może być udzielona na okres do 3 miesięcy

IV pożyczka – do 1400 zł może być udzielona na okres do 4 miesięcy

Maksymalną kwotę pożyczki 2000 zł z okresem spłaty do 6 miesięcy można zaciągnąć dopiero za 7 razem.

Ze względu na stosowanie powyższych limitów kolejnych pożyczek Cashsport zawiera z klientem umowę odnawialnego limitu pożyczki, która dotyczy zarówno pierwszej, jak i ewentualnych kolejnych pożyczek.

Koszty pożyczki

Cashsport nie ma w swojej ofercie pierwszej pożyczki za 0 zł dla nowych klientów. Koszty pożyczek są jednak na całkiem przyzwoitym poziomie i można je sprawdzić, używając suwaka dostępnego na stronie.

Przykładowo pożyczka w kwocie 1000 zł udzielona na 30 dni kosztuje 215 zł.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Przy pomocy suwaka można także dowiedzieć się, ile będzie kosztować przedłużenie terminu spłaty pożyczki o danych parametrach. W przypadku przykładowej pożyczki 1000 zł z okresem spłaty 30 dni koszt przedłużenia terminu o kolejne 30 dni wynosi 60 zł.

Kto może skorzystać z oferty serwisu?

Z pożyczki Cashsport mogą skorzystać osoby, które spełniają następujące warunki:

 • posiadają polskie obywatelstwo
 • są zameldowane na terenie Polski
 • mają nie mniej niż 21 i nie więcej niż 75 lat
 • mają stałe źródło dochodu
 • mogą pochwalić się pozytywną historią kredytową
 • posiadają własny rachunek w banku
 • mają swój telefon komórkowy oraz aktywną pocztę elektroniczną

Firma sprawdza swoich klientów w bazach prowadzonych przez następujące instytucje: BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, Biuro Informacji Kredytowej (BIK) oraz Związek Banków Polskich.

Jak można otrzymać pożyczkę w Cashsport?

Aby skorzystać z pożyczki w serwisie, należy w pierwszej kolejności wypełnić Kartę Klienta po wybraniu kwoty i terminu spłaty pożyczki. W trakcie wypełniania formularza klient może być poproszony o przesłanie pocztą elektroniczną kopii następujących dokumentów:

 • dowodu osobistego
 • potwierdzenia ostatniego wpływu wynagrodzenia pobranego z bankowości internetowej
 • zaświadczenia o zatrudnieniu od pracodawcy
 • dokumentu potwierdzającego otrzymywanie emerytury lub renty (np. decyzji o przyznaniu świadczenia i/lub ostatniego odcinka wpłaty)

Dodatkowo konieczna jest weryfikacja konta bankowego poprzez dokonanie z niego przelewu sumy 0,01 zł na rachunek pożyczkodawcy. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest przekazywana klientowi w wiadomości e-mail lub SMS. Jeżeli jest ona pozytywna, środki z tytułu pożyczki są przekazywane na konto klienta niezwłocznie (w warunkach umowy maksymalny termin na uruchomienie pożyczki wynosi 7 dni).

Warto pamiętać, że Cashsport przesyła do klienta pocztą tradycyjną 2 egzemplarze umowy, z których jeden należy podpisać i odesłać w załączonej kopercie na wskazany adres.

Podsumowanie

Serwisem Cashsport warto się zainteresować głównie ze względu na rzeczywiście dość konkurencyjne koszty pożyczki, a także równie korzystne koszty przedłużenia jej terminu spłaty. Oferta jest ciekawa głównie dla osób, które dość często korzystają z pożyczek pozabankowych, ponieważ akurat w tym serwisie mogą z każdą kolejną pożyczką uzyskać lepsze warunki. Niestety niskie limity kwotowe pożyczek, brak promocji pierwszej pożyczki za 0 zł, a także konieczność przedstawiania wielu dokumentów w procesie wnioskowania o pożyczkę są elementami, które zdecydowanie obniżają atrakcyjność serwisu pożyczkowego Cashsport.

0 Opinii

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię