HapiZdrowie – pierwsza na rynku oferta pożyczki z pakietem zdrowotnym

Takiej oferty na polskim rynku pożyczkowym jeszcze nie było! Od początku 2018 roku klienci serwisu HapiPozyczki mogą skorzystać z pakietów medycznych na preferencyjnych warunkach HapiZdrowie. Oferta umożliwia korzystanie z prywatnej opieki medycznej za niewielkie pieniądze, dlatego z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców firmy. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej wyjątkowej oferty!

Usługi medyczne dodawane do pożyczki – skąd się wziął taki pomysł?

HapiPożyczki oferuje pożyczki ratalne dostępne przez internet już od 2014 roku, a jej oferta jest doceniana zarówno przez klientów, jak i niezależnych ekspertów. Wyróżnia ja przede wszystkim indywidualne podejście do klienta (każdy dostaje specjalną ofertę pożyczki dopasowaną do potrzeb i możliwości finansowych), minimalny zakres formalności, a także takie udogodnienia jak np. wakacje od spłat znane z rozwiązań bankowych. Marka dba także o edukację finansową swoich klientów – o nowej kampanii edukacyjnej pisaliśmy tutaj. Choć HapiPożyczki była w 2017 roku podobno najczęściej wyróżnianą firmą pożyczkową w Polsce, to jednak nie osiadła na laurach, tylko pracowała nad ulepszeniem swojej oferty. Do udostępnienia swoim klientom prywatnego pakietu medycznego skłoniły ją dane Polskiej Izby Ubezpieczeń, z których wynika, że w 2017 roku o 30% wzrosła liczba wykupionych przez Polaków prywatnych pakietów zdrowotnych. Trudno się temu dziwić, skoro publiczny system ochrony zdrowia wciąż szwankuje – rosnący problem z odpowiednią liczbą specjalistów oraz masowe wypowiadanie klauzuli opt-out powoduje, że kolejki do lekarzy wciąż się wydłużają. Szybki dostęp do opieki medycznej jest więc Polakom bardzo potrzebny i dzisiaj może być zaspokojony także dzięki ofercie firmy HapiPożyczki.

Co oferuje pakiet HapiZdrowie?

Program Opieki Medycznej HapiZdrowie przewiduje dostęp do pakietu usług medycznych za jedynie 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie (mniej więcej tyle kosztują zaledwie 3 prywatne wizyty u specjalisty). Usługi świadczy firma Falck Medycyna Sp. z o.o., a ich zakres dla klientów HapiPozyczki obejmuje:

 • Konsultacje lekarskie bez limitu u następujących specjalistów:
  Internista/ lekarz rodzinny
  Kardiolog
  Ginekolog
  Urolog
  Alergolog
  Okulista
  Chirurg ogólny
 • Badania diagnostyczne w zakresie EKG z opisem
 • Badania laboratoryjne (morfologia, OB, badanie ogólne moczu, CRP, badanie poziomu glukozy, sodu, potasu i kreatyniny)

Z usług można korzystać wyłącznie w wyznaczonych placówkach – ogólnie jest ich około 300, a znaleźć je można w dużych i średniej wielkości miastach.

Jak skorzystać z pakietu HapiZdrowie?

Z pakietu w ramach Programu Opieki Medycznej HapiZdrowie mogą skorzystać wyłącznie klienci firmy HapiPozyczki, którzy spełniają następujące warunki:

 • mają aktywną pożyczkę w IPF Polska Sp. z o.o. (właściciel marki HapiPozyczki)
 • są w wieku poniżej 73 lat
 • posiadają aktywny i zweryfikowany adres e-mail

Jeśli spełnia się powyższe warunki, należy jeszcze dopełnić formalności związane z przystąpieniem do programu. W tym celu należy wypełnić formularz online znajdujący się pod adresem: https://wnioski.hapipozyczki.pl/lp_medihelp/, wpisać otrzymany SMS-em kod, a także dokonać przelewu.

Osoby chcące skorzystać z oferty, powinny w pierwszej kolejności sprawdzić, czy jest to możliwe w miejscowości, w której mieszkają. Pod wskazanym wyżej adresem strony www z formularzem zgłoszeniowym do Programu znajduje się lista placówek medycznych świadczących usługi w ramach pakietu HapiZdrowie.

HapiZdrowie – pierwsza na rynku oferta pożyczki z pakietem zdrowotnym
Dodaj swoją ocenę

Zobacz także

0 Komentarzy

Jeszcze nie skomentowano!

Możesz być pierwszy skomentuj ten post!

Dodaj opinię